Sniego valymo įrankiai – įrankiai apie kuriuos prisimenama pradėjus spausti žiemiškam šaltukui ir kristi pirmosioms snaigėms. Sniego kastuvai, ledo kirtikliai – paprasčiausi, visur tinkantys sniego valymo įrankiai. Sniego kastuvas – tai specialus plačią darbinę dalį turintis kastuvas, kuriuo patogu kasti sniegą. Ledo kirtiklis-grandiklis metaliniu ar mediniu kotu reikalingas, norint...

Sniego valymo įrankiai – įrankiai apie kuriuos prisimenama pradėjus spausti žiemiškam šaltukui ir kristi pirmosioms snaigėms. Sniego kastuvai, ledo kirtikliai – paprasčiausi, visur tinkantys sniego valymo įrankiai. Sniego kastuvas – tai specialus plačią darbinę dalį turintis kastuvas, kuriuo patogu kasti sniegą. Ledo kirtiklis-grandiklis metaliniu ar mediniu kotu reikalingas, norint greitai pašalinti ledo sankaupas nuo takų ar šaligatvių. Sniego kastuvas paprastai turi medinę, plastikinę arba metalinę darbinę dalį bei kotą su rankena ir tinka kietam sniegui. Kai rankena kartu atlieka koto funkciją, toks įrankis vadinamas sniego stumtuvu ir tinka minkštam, puriam sniegui kasti. Sniego kastuvai, stumtuvai ir ledo kirtikliai – tai sniego kasimo klasika, garantuojanti efektyvų rankų jėgos ir šiek tiek laiko reikalaujantį sniego valymą. Jie puikiai tinka ne tik kiemo ar takų kasimui, bet ir vežiojimuisi automobilyje, kad ištikus nenumatytoms situacijoms, būtų galima pravažiuoti užpustytą kelią. Rankiniai sniego valytuvai gali turėti skirtingų ilgių rankenas, kurį reikėtų pasirinkti pagal savo ūgį – bus patogu ir lengva valyti sniegą. Renkantis rankinį sniego valytuvą naudinga atsižvelgti ir į jo plotį. Kuo platesnis, tuo didesnį plotą vienu metu bus galima nuvalyti.

Sniego kastuvai-stumtuvai, ledo kirtikliai FISKARS, HECHT, PATROL,TRIUSO, KWAZAR – kokybiški sniego valymo įrankiai, kurie tiks norintiems rasti patikimą pagalbininką pageidaujamo darbinės dalies pločio, koto medžiagos, rankenos tipo ir reikiamo ilgio.

Sniego kastuvai, ledo kirtikliai internetu e-parduotuvėje Bausa.lt – patogus ir greitas būdas susitvarkyti su netikėtomis sniego pusnimis kieme.

Nuolaida prekei -19%
Sniego kastuvas FISKARS 350 mm
  • 34.99€
  •  / vnt.
  • 42.99€
Sniego kastuvas HECHT 505GT
  • 17.99€
  •  / vnt.
Sniego kastuvas HECHT 5400GT
  • 23.99€
  •  / vnt.
Nuolaida prekei -18%
Sniego kastuvas PATROL Smart 48 Ergo Alu, juodas
Sniego kastuvas Master 41
  • 22.50€
  •  / vnt.
1-20 iš 28