Komposto dėžės, lauko konteineriai – nepamainomi pagalbininkai tiems sodininkams ir namų ūkio savininkams, kurie nori teisingai ir naudingai tvarkyti sodo ir buitines atliekas. Estetiškai atrodančios kompostavimo dėžės atlieka daug naudingų funkcijų: jose patogu talpinti atliekas, patogu atidaryti ir uždaryti, visos sistemos su ventiliacija, veiksmingai vykdomas kompostavimas. Komposto...
Komposto dėžės, lauko konteineriai – nepamainomi pagalbininkai tiems sodininkams ir namų ūkio savininkams, kurie nori teisingai ir naudingai tvarkyti sodo ir buitines atliekas. Estetiškai atrodančios kompostavimo dėžės atlieka daug naudingų funkcijų: jose patogu talpinti atliekas, patogu atidaryti ir uždaryti, visos sistemos su ventiliacija, veiksmingai vykdomas kompostavimas. Komposto dėžė – puikus ir patogus įrenginys, leidžiantis patiems gaminti kompostą, kuris yra nepamainoma organinė trąša ekologiškame sode ar darže. Kompostas sudaromas iš sklype augusių augalų, tai yra iš vietinių medžiagų, todėl labiausiai ir tinka sklypo žemei maitinti. Buityje nuolat sukaupiamos organinės kilmės atliekos, kurias tiesiog svarbu kažkur padėti. Virtuvėje – skutam, lupam, turim graužtukų, daržovių lapų ar šaknų, kiaušinių lukštų, lauke – pjaunam veją, ravim piktžoles, nuimam derlių, nuskinam nužydėjusius žiedus, genime krūmus ir medžius, rudenį grėbiam lapus. Kam pirkti komposto žemę ir trąšas, jei talpindami tokias atliekas komposto dėžėse, lengvai gaminame trąšas patys? 
Lauko konteineriai – puikus pasirinkimas tvarkytis su neorganinės kilmės buitinėmis atliekomis. Konteineriai šiukšlėms atsparūs UV spinduliams, šalčiui, karščiui ir cheminėms medžiagoms. Tvirto plastiko lauko konteineriai KETER – praktiški ir originaliai suprojektuoti šiukšlių konteineriai. Išorinių sienelių gofruotos plokštės pabrėžia formos elegantiškumą. Naujoviškas dvigubas dangtis leidžia sandariai uždaryti konteinerį, o specialiai suprojektuotas ištraukiamas padėklas palengvina jo valymą.
Komposto dėžės, lauko konteineriai internetu elektroninėje parduotuvėje Bausa.lt – greitas ir patogus būdas buitinių atliekų tvarkymui namuose ar sode.
1-7 iš 7