Privatumo politika

1. ĮVADAS

1.1. Elektroninėje svetainėje bausa.lt naudojame slapukus. Slapukai – tai laikmenos, saugančios informaciją Jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje ir leidžiančios mums nustatyti, kad esate anksčiau apsilankę Mūsų el. parduotuvėje. Naudojame slapukus, siekdami užtikrinti Jums kuo patogesnę Mūsų Interneto tinklalapio peržiūrą. Šioje Slapukų politikoje pateikta smulki informacija apie slapukus, kuriuos naudojame savo Interneto tinklalapyje.

1.2. Bet kuriuo metu naršyklėje galite atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Norėdami tai padaryti naršykle „Microsoft Internet Explorer“, atidarykite Tools / Internet Options ir pakeiskite privatumo nuostatas arba norėdami pašalinti slapukus paspauskite Delete Cookies. Tačiau tokiu atveju neturėsite galimybės naudotis visomis el. parduotuvės bausa.lt funkcijomis. Norėdami sužinoti, kaip tai padaryti kitose naršyklėse, atidarykite įrankių juostoje skyrelį Help arba apsilankykite tinklalapyje www.allaboutcookies.org. Kad galėtumėte naudotis Interneto tinklalapio Jums asmeniškai pritaikytu funkcionalumu, Jūsų kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas turi leisti naudoti slapukus, nes mes galime užtikrinti konkrečias asmeniškai pritaikytas Interneto tinklalapio galimybes tik pasitelkdami slapukus.

2. PAPILDOMA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

Slapukų tipai:

  • ryšio seanso slapukai, nustatomi lankymosi Interneto tinklalapyje laikotarpiui iki uždarant interneto naršyklę;
  • nuolatiniai slapukai, saugomi ir nustatomi vartotojo kompiuteryje tam tikram laikui ir naudojami pakartotinai apsilankius Interneto tinklalapyje;
  • trečiųjų šalių slapukai, nustatomi siekiant užtikrinti kitų interneto tinklalapių turinio atvaizdavimą;
Pavadinimas:
_gat
Aprašymas:
Slapukas reikalingas, jog būtų ribojamas skaičius užklausų spaudžiant nuorodą.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu.
Galiojimo laikas:
1 minutė
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_gid
Aprašymas:
Slapukas naudojamas, jog būtų atpažįstamas naudotojas.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
24 valandos
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_ga
Aprašymas:
Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
2 metai
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius

ATSKIRI TIEKĖJAI:

Facebook Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV (toliau – „Facebook“).
Papildiniai žymimi „Facebook“ logotipu arba žodžiais „Social Plugin by Facebook“ (socialinis papildinys iš „Facebook“) arba „Facebook Social Plugin“ („Facebook“ socialinis papildinys). „Facebook“ socialinių papildinių apžvalgą galite peržiūrėti čia: www.developers.facebook.com.