Mūsų elektroninėje parduotuvėje patrauklia kaina galite įsigyti bet kokio dydžio, aukštos kokybės špižines keptuves. Ketaus keptuvės yra puikiai visiems žinomas ir daugelio mėgiamas įvairių patiekalų ruošimo indas. Patvarūs, atsparūs įbrėžimams, ketaus indai tinka įvairiems maisto gaminimo būdams: virimui, troškinimui, kepimui. Modernios, šiuolaikinio dizaino špižinės keptuvės puikiai...

Mūsų elektroninėje parduotuvėje patrauklia kaina galite įsigyti bet kokio dydžio, aukštos kokybės špižines keptuves. Ketaus keptuvės yra puikiai visiems žinomas ir daugelio mėgiamas įvairių patiekalų ruošimo indas. Patvarūs, atsparūs įbrėžimams, ketaus indai tinka įvairiems maisto gaminimo būdams: virimui, troškinimui, kepimui. Modernios, šiuolaikinio dizaino špižinės keptuvės puikiai tinka maisto gaminimui ant laužo, kepsninėse, ant įvairių viryklių, o kai kurie modeliai gali būti tinkami net ir indukcinei viryklei. 
Ketaus keptuvės internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra ne viena ketaus keptuvė vos nuo 14 cm ir net  iki 40 cm skersmens. Tokia keptuvė puikiai tinka namams, sodybai ar net išvykai, kuomet norite pasigaminti skanų maistą, kuriam reikia didelės kaitros.

Špižinė keptuvė yra labai universalus daiktas, kuriame galima ruošti skirtingus patiekalus bei užsiimti ilgai ruošiamų patiekalų gamyba. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Bausa.lt yra dešimtys skirtingų ketaus indų, tarp kurių patenka ir aukštos kokybės keptuvės. Pasinaudokite prekių filtrais ar rikiavimo įrankiu, kad lengviau rastumėte, kurios keptuvės jums tinka labiausiai. Turime ir daug prekių su akcija. Jos pažymėtos oranžiniu akcijos ženklu. 

Kodėl verta maistą gaminti špižinėse keptuvėse? 

Ketaus keptuvės, kaip ir visi kiti ketaus indai pasižymi itin dideliu ilgaamžiškumu bei tuo, jog puikiai išlaiko šilumą ir gali įkaisti iki itin aukštų temperatūrų. Tai yra svarbu troškinant maistą arba ruošiant patiekalus, kuriems reikia itin didelės kaitros. Kartais ketaus keptuvė yra pats logiškiausias variantas, kaip, pvz., pasigaminti troškinį ar kitokį patiekalą.

Jeigu buvo naudojama špižinė keptuvė, maistas bus vienodai įšilęs, vienodai apskrudęs. Tai yra didžiulis privalumas, lyginant su aliumininėmis ar kitų medžiagų tradicinėmis keptuvėmis, kurios dažnai neatlaiko tokių temperatūrų bei gerokai trumpiau tarnauja. Be to, naudojant ketaus keptuvę, Jums tikrai nereikės naudoti daug riebalų, kad vištiena ar bulvės gražiai apskrustų. Dar vienas ketaus keptuvių naudojimo pliusas yra tas, kad Jūs išvengiate kontakto su kenksmingomis medžiagomis, kurių yra nepridegančių keptuvių dangoje.

Nuolaida prekei -39%
Top prekė Lietuvoje
BRIZOLL TM ketaus dangtis-keptuvė 360 mm
  • 17.69€
  •  / vnt.
  • 29.00€
1-20 iš 62