Akmens masės plautuvės (granitinės plautuvės, Tectonite plautuvės) – be sunkiųjų metalų ir halogenų, mineralinės kilmės ekologiški produktai. Plautuvės iš akmens masės yra tvirtos, ilgaamžės ir labai atsparios dėvėjimuisi, mechaniniams, cheminiams ir temperatūrų pokyčiams: drėgmei, bakterijoms. Dirbtinio granito plautuvės sudarytos iš daugiau nei 80 % natūralaus kvarco miltelių (granito...

Akmens masės plautuvės (granitinės plautuvės, Tectonite plautuvės) – be sunkiųjų metalų ir halogenų, mineralinės kilmės ekologiški produktai. Plautuvės iš akmens masės yra tvirtos, ilgaamžės ir labai atsparios dėvėjimuisi, mechaniniams, cheminiams ir temperatūrų pokyčiams: drėgmei, bakterijoms. Dirbtinio granito plautuvės sudarytos iš daugiau nei 80 % natūralaus kvarco miltelių (granito) ir 15–20 % rišamosios medžiagos – akrilo. Granitas yra ketvirtas pagal kietumą mineralas pasaulyje, išlaiko natūralaus akmens atsparumą bei spalvas, o akrilas užtikrina granito dalelių sukibimą ir leidžia išlieti įvairių formų plautuves. Tai turi didelės reikšmės plautuvės tvirtumui, karščio, smūgių bei įbrėžimų atsparumui. Granitinės plautuvės pasižymi šiomis savybėmis:

  • Aukštos kokybės plautuvė pasižymi atsparumu įbrėžimams, UV spinduliams bei karščiui
  • Granito plautuvės nepraranda pradinės spalvos, o atsiradusios dėmės lengvai nuvalomos melamino kempinėlėmis
  • Krentantis į plautuvę vanduo sukelia mažesnį ir duslesnį garsą
  • Siekiant vientiso stiliaus virtuvėje, galima įsigyti tokios pat spalvos virtuvinį maišytuvą.

Tectonite – pakankamai nauja, sintetinė medžiaga, sudaryta iš stiklo pluošto bei poliesterio dervos junginio ir padengta liejimo masės danga. Tectonite plautuvė yra iš natūralių medžiagų, todėl 100% perdirbama ir nekensminga aplinkai. Plautuvės tectonite savo ypatumais panašios į akmens masės plautuves ir pasižymi atsparumu karščiui, smūgiams, dėmėms bei UV spinduliams. Sintetinių plautuvių privalumas yra kaina, Tectonite plautuvės savo išvaizda yra panašios į akmens masės (granitines) plautuves, tad ieškant pigių alternatyvų, tai vienas iš galimų sprendimų.

Nuolaida prekei -23%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 611-62, Beige
Nuolaida prekei -23%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 611-62, Onyx
Nuolaida prekei -23%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 611-78, Beige
Nuolaida prekei -23%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 611-78, Onyx
Nuolaida prekei -25%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 651, Cashmere
Nuolaida prekei -25%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 651, Onyx
  • 271.00€
  •  / vnt.
  • 360.00€
Nuolaida prekei -22%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 651-78, Beige
Nuolaida prekei -22%
Granitinė plautuvė Franke Basis, BFG 651-78, Onyx
Nuolaida prekei -22%
Granitinė plautuvė Franke Kubus 2, KNG 110-37, Onyx
Nuolaida prekei -22%
Granitinė plautuvė Franke Kubus 2, KNG 110-52, Onyx
1-20 iš 130