Daug kam ketaus indai geriausiai žinomi, kaip špižiniai. Puodai pagaminti iš ketaus yra vieni populiariausių ir mėgiamiausių tarp vartotojų, kadangi pasižymi begale gerų ir maisto gamyboje praverčiančių savybių. Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje jūs galėsite įsigyti įvairiausių ketaus puodų, katiliukų, troškintuvų ir kitų špižinių indų, su kuriais bus lengviau pagaminti norimą, skanų...

Daug kam ketaus indai geriausiai žinomi, kaip špižiniai. Puodai pagaminti iš ketaus yra vieni populiariausių ir mėgiamiausių tarp vartotojų, kadangi pasižymi begale gerų ir maisto gamyboje praverčiančių savybių. Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje jūs galėsite įsigyti įvairiausių ketaus puodų, katiliukų, troškintuvų ir kitų špižinių indų, su kuriais bus lengviau pagaminti norimą, skanų patiekalą.

Ketaus puodai yra labai mėgstami ir dėl savo patvarumo, efektyvumo ir plačių panaudojimo galimybių. Skirtingai nei su daugelio kitų medžiagų indais, su ketaus indais ganėtinai lengva pagaminti įvairius patiekalus ir juos paruošti būtent taip, kaip jums patinka. Jį galima dėti į orkaitę ar laikyti ant laužo, tad jo įvairiapusiškumas labai naudingas bene kiekvienoje virtuvėje ar kiekvienojs išvykoje.

Nepamirškite to, kad ketaus indai reikalauja priežiūros. Kuomet plaunate špižinius indus, nepamirškite naudoti kiek mažiau ploviklio nei įprastai arba, jeigu įmanoma, iš viso jo nenaudokite. Šiems puodams plauti niekuomet nenaudokite šiurkščių metalinių kempinėlių, kadangi jos gali pažeisti ir subraižyti dangą bei apnuoginti metalą. Jeigu ant maisto ir atsiranda traškių gabalėlių, geriausiai ketaus indus valyti su druska ir virtuviniu rankšluosčiu, o po to perbraukti riebalais / taukais. Valyti ketaus indą reikia, kol jis dar yra šiltas.

Tiesa, yra ir triukas, kaip suteikti ketaus indui dar ilgesnį gyvenimą bei prailginti tarnavimo laiką. Jau minėjome apie valymo būdą ir padengimą riebalais / taukais. Kuomet visą ketaus puodo ar indo vidinį paviršių ir išorę dengia riebalai, galite jį įdėti į pakankamai karštą orkaitę, po apačia padėję foliją, kad surinktų varvančius lašus. Šitaip pakaitinę indą, ant jo paviršiaus sukursite naują apsaugą!

Ketaus puodai ir indai internetu

Mūsų prekių kataloge yra tikrai nemažai skirtingų ketaus puodų, katiliukų, troškintuvų ir kitokio tipo indų. Visi jie yra unikalūs savo išvaizda, dydžiu, praktiškomis savybėmis ar visais anksčiau išvardintais punktais. Jeigu kažkurie ketaus puodai jus domina, drąsiai spauskite pelės klavišą ant jų nuotraukos ar pavadinimo ir atsidursite atskirame prekės puslapyje. 

Jame pamatysite ne tik detalias nuotraukas, kaip pvz., atrodo ketaus puodas ir jo komplekte esantys priedai, bet ir galėsite rasti naudingą informaciją apie tą prekę, paskaityti klientų atsiliepimus (jeigu jų yra), pridėti prekę į savo atmintinę (norų sąrašą) ar užsisakyti pranešimus apie tai, kad mūsų sistema jums praneštų, kuomet prekė, kurios šiuo metu neturime, atsiranda.

Prie kiekvienos prekės gali būti ir oranžinis akcijos ženklas. Visos akcijos ženklu pažymėtos prekės yra parduodamos sumažinta kaina ir tokius ketaus puodus pirkti apsimoka labiausiai. Ketaus indų kaina (be akcijos) svyruoja nuo ~30 € iki ~80-100 €. Kaina tiesiogiai priklauso nuo indo tipo, dydžio ir gamybos technologijų. Prie dominančios prekės, informacijos skiltyje rasite ne tik dydį, bet ir svarbiausius naudojimui aktualius faktus, pvz., kur galima patikusį puodą naudoti (kepsninėse, griliuose ir t.t.), kokiomis savybėmis indas pasižymi, ar komplekte yra dangtis ir taip toliau.

Patogiam pirkimui padeda prekių filtrai ir rikiavimo įrankis. Jeigu norite greičiau susiaurinti paiešką ir matyti, kokios prekės Jums tinka labiausiai, galite pažymėti kainos, gamintojo ar kitus prekių filtrus, kad greičiau matytumėte, kas atitinka kriterijus. Na, o rikiavimo įrankis leidžia greičiau pamatyti, kurios prekės iš visų labiausiai atitinka tuos lūkesčius, kuriuos turite arba, supaprastina paieškos procesą. Ketaus puodus galite rikiuoti pagal: pavadinimą, kainą, įvertinimus, prekės kodą arba palikti numatytąją – standartinę rikiavimo tvarką. 

Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje yra ne tik ketaus puodų, tačiau ir daugybė kitų indų ir įrangos maisto gaminimui. Jeigu norite rasti geriausią variantą už patrauklią kainą – pasidairykite mūsų prekių kataloge. 

Kodėl verta gaminti maistą ketaus induose?

Ketaus puodai yra universalūs bei turi daug naudingų savybių. Vienas didžiausių privalumų, dėl ko verta gaminti maistą šiuose induose yra tai, kad jie gali įkaisti iki itin aukštos temperatūros ir tokie karšti išlieka ilgą laiką.

Skirtingai nei su plonesnėmis (pvz., aliumininėmis) puodų versijomis, su ketaus indais nėra tos problemos, kad karštis ir šiluma pasiskirsto netolygiai. Dėl to ketaus indai yra kone vienintelis logiškas ir plačiai prieinamas sprendimas tų patiekalų gamybai, kuriems reikia itin aukštos kaitros. Norint gauti geriausią rezultatą, kada kepate mėsą keptuvėje ar troškinate patiekalus, prieš tai įkaitinkite indą ant liepsnos ar ant laužo. Kuomet ketaus puodas sugeria karštį, patiekalas šyla tolygiai ir maistas gaunasi kvapnesnis ir sultingesnis.

Įsigijus tokį puodą jame verta ne tik paprastai gaminti, bet ir drąsiai eksperimentuoti, ruošiant pačius įvairiausius patiekalus, kadangi tokio tipo indai yra labai tvirti. Juk apie špižinių indų tvirtumą sklando legendos. Dažnu atveju tokie puodai ir indai gali tarnauti dešimtmečius, o senovėje juos net perduodavo iš kartos į kartą.

Norintiems mažiau vargti su indų plovimu, valymu ir priežiūra, ketus yra tinkamas pasirinkimas, kadangi per laiką, ant šio indo gali susiformuoti nelipnus sluoksnis. Kaip ir su teflonu, taip ir su ketaus indais, jums nereikės nuolat vargti viską valant ar pernelyg daug rūpinantis jo priežiūra.

Negana to, kuo ilgiau šį daiktą naudosite – tuo didės jo vertė. Per laiką ketaus indai įgyja jau minėtą dangą, kuri papildomai apsaugo pačią medžiagą ir prailgina jo tarnavimo laiką. Su ketaus puodais maisto paruošimas bus smagesnis ir įvairesnis. Populiariausias ketaus puodų naudojimo būdas yra troškinių gamyba. Kadangi jie puikiai išlaiko šilumą ir yra patvarūs, galima gaminti troškinį sau, šeimai ar draugų grupei.

1-20 iš 32