Oro ventiliatoriai lengvu vėjeliu maloniai gaivina ir padeda išlaikyti energiją karštomis vasaros dienomis. Ventiliatoriai bet kada  ir bet kur pernešami, nereikalingas montavimas, mažos elektros energijos sąnaudos, įsigijimui nereikia didelių investicijų, o  kai  jų nebereikia, tiesiog patalpinami sandėliuke. Toks oro vėsintuvas – vienas iš paprasčiausių ir greičiausių...
Oro ventiliatoriai lengvu vėjeliu maloniai gaivina ir padeda išlaikyti energiją karštomis vasaros dienomis. Ventiliatoriai bet kada  ir bet kur pernešami, nereikalingas montavimas, mažos elektros energijos sąnaudos, įsigijimui nereikia didelių investicijų, o  kai  jų nebereikia, tiesiog patalpinami sandėliuke. Toks oro vėsintuvas – vienas iš paprasčiausių ir greičiausių būdų maloniai atsigaivinti! Modernūs staliniai ar ant grindų statomi ventiliatoriai veikia ganėtinai tyliai ir jų skleidžiamas garsas netrikdo buities darbų arba poilsio. Kaip nepasimesti tarp jų modelių gausos? Apžvelgsime, kas svarbu renkantis oro ventiliatorių.
Ventiliatorių tipai
Staliniai ventiliatoriai – kompaktiški, nereguliuojamo aukščio, patogūs naudoti, kai reikia vėdinti mažą arba konkretų plotą.
Pastatomi ant grindų ventiliatoriai turi reguliuojamo aukščio stovą, galingesni už stalinius, įvairesnio dizaino ir tinka didesnėms patalpoms vėdinti. Patogūs viso kambario oro vėsinimui.
Bokštiniai ventiliatoriai – pučia orą per visą aukštį, išskirtinio dizaino, užima mažai vietos. Gali būti puikiai pritaikomi tiek biure, tiek namuose.
Grindiniai ventiliatoriai neturi stovo ir gerokai galingesni už kitus ventiliatorius. Šio tipo prietaisai dažniausiai naudojami vėdinti gamybines arba itin dideles patalpas.
Ventiliatorių funkcijos
Pagrindinė ventiliatoriaus funkcija yra vėsinti orą, tačiau dauguma šiuolaikinių ventiliatoriai turi kur kas daugiau funkcijų, kurios didina jų naudojimo komfortą. Ventiliatoriai su nuotolinio valdymo pulteliu populiarūs dėl to, kad darbo rėžimą galima keisti greitai ir patogiai. Didžioji dauguma ventiliatorių turi skirtingus greičio režimus, vieni sukasi ir gali pūsti orą skirtingomis kryptis, o kiti pučia viena. Jeigu planuojate ventiliatorių naudoti  naktį, rinkitės tą, kuris turi naktinio režimo funkciją. Įjungus šią funkciją ventiliatorius dirbs tyliau ir netrikdys Jūsų miego. Dar vienas privalumas – ventiliatoriai veikiantys su USB jungtimi. Juos galima naudoti visur kartu su savimi ir tam nereikia elektros lizdo, pakanka kompiuterio ar išorinės baterijos. Tokie ventiliatoriai labai patogūs keliaujant. Svarbu ir ventiliatoriaus galingumas: didžioji dalis jų turi tam tikras padėtis ir galima rinktis, kokio galingumo Jūs atitinkamu metų norite.  
Kaina
Dažniausiai ventiliatoriaus kaina priklauso nuo jo galimybių ir papildomų funkcijų. Pigiausi ir paprasčiausi ventiliatoriai yra plastikiniai su apvaliu disku ir besisukančia sparnuote. Tokio paties tipo metaliniai ventiliatoriai yra šiek tiek brangesni. Tuo tarpu patys brangiausi ventiliatoriai, be jau minėtų funkcijų, dažnai turi tokias kaip patalpų drėkinimo funkcija ar oro valymas nuo nemalonių kvapų.
Parduodame patikimų gamintojų, tokių kaip ARGO, BEPER, JATA, DESCON, VACO, RAVANSON ventiliatorius, todėl visada galėsite pasirinkti Jums reikiamą įrankį pagal savo poreikius ir tinkamą kainą. Gaminiai kokybiški, lengvi, paprastai sulankstomi, patogūs transportuoti.
Ventiliatoriumi geriau pasirūpinti iki karščių, nes dabar galima rinktis iš plataus jų asortimento, o ne griebti tą, kuris liks. Tendencijos rodo, kad užklupus karščiams ventiliatoriai tampa deficitu.
Ventiliatoriai internetu patogu tuo, kad ramiai galite rinktis, palyginti techninius parametrus, apsvarstyti jų funkcijas ir pasirinkti poreikius atitinkančią prekę. Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje rasite puikių pasiūlymų įvairiems oro ventiliatoriams.
1-20 iš 46