Pripučiamos valtys KOLIBRI 1995 metais užkariavo didelį populiarumą tarp žvejų ir medžiotojų dėl savo patikimumo, stabilumo, didelės leistinos apkrovos, manevringumo ir mažo svorio. KOLIBRI valtys gaminamos iš aukštos kokybės PVC medžiagos, atsparios UV spinduliams, degalams bei alyvai. Medžiaga išlaiko savo savybes net -30° – +60° C temperatūros diapazone. KOLIBRI naudoja penkių...

Pripučiamos valtys KOLIBRI 1995 metais užkariavo didelį populiarumą tarp žvejų ir medžiotojų dėl savo patikimumo, stabilumo, didelės leistinos apkrovos, manevringumo ir mažo svorio. KOLIBRI valtys gaminamos iš aukštos kokybės PVC medžiagos, atsparios UV spinduliams, degalams bei alyvai. Medžiaga išlaiko savo savybes net -30° – +60° C temperatūros diapazone. KOLIBRI naudoja penkių sluoksnių PVC medžiagą VALMEX (Vokietija). Valtis KOLIBRI lengvai telpa automobilio bagažinėje. Valties surinkimas užima ne daugiau kaip 15 minučių. Visi modeliai atitinka tarptautinio standarto ISO / CD6185, turi CE sertifikatą Bureau Veritas (Prancūzija). 

Valtys KOLIBRI atitinka bene geriausią kainos ir kokybės santykį visoje rinkoje. Nesvarbu ar renkatės plaukioti pramogaujant ar norite patikimos, patvarios valties žvejybai patrauklia kaina – KOLIBRI modelių gamoje tikriausiai rasite tai, ko ieškote.

Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje yra bent keliasdešimt skirtingo modelio ir konfigūracijų šio gamintojo valčių. Platus asortimentas užtikrina, kad pripučiamos guminės valtys KOLIBRI patenkins ir pavienių žvejų ir kaimo turizmo sodybų savininkų poreikius.

Jeigu kažkuris modelis traukia akį arba apie jį norite sužinoti daugiau – spauskite ant prekės nuotraukos ar pavadinimo. Būsite nukreipti į tos prekės (KOLIBRI valtys) puslapį. Šiame puslapyje yra pateikiamos ne tik aukštos raiškos prekės nuotraukos, tačiau ir kita svarbiausia informacija apie prekę. Galėsite sužinoti per kiek laiko įmanomas pristatymas, kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai (jei jų yra) bei kokie valties matmenys ir kitos techninės specifikacijos.

Prekės informacijos lentelėje būtinai atkreipkite dėmesį į tai, koks yra valties dydis, kiek keleivių su ja gali plaukti, koks jos svoris bei keliamoji galia. Dauguma KOLIBRI valčių turi ir ganėtinai išsamius prekių aprašymus, kurie padeda bendrąja prasme suvokti svarbiausias gaminio savybes. Patvarios šio gamintojo valtys turėtų tarnauti ilgai ir leisti mėgautis vandens pramogomis ar poilsiu. 

Kai kurioms prekėms internete gali būti taikoma akcija. Pirkti oranžiniu akcijos ženklu pažymėtas prekes visada apsimoka labiausiai!

1-20 iš 57