Virtuvės įranga – esminis sprendimas įrengiant namuose virtuvę. Tinkamai parinkta kokybiška, efektyvi, ilgaamžė įranga virtuvei maisto gaminimą pavers maloniu užsiėmimu visiems šeimos nariams ir suburs šiltiems pokalbiams jaukioje virtuvėje. Plautuvės virtuvei ir plautuvių priedai – svarbus įrangos virtuvei derinys, užtikrinantis švarą ir patogumą. Akmens masės plautuvės (granitinės...
Virtuvės įranga – esminis sprendimas įrengiant namuose virtuvę. Tinkamai parinkta kokybiška, efektyvi, ilgaamžė įranga virtuvei maisto gaminimą pavers maloniu užsiėmimu visiems šeimos nariams ir suburs šiltiems pokalbiams jaukioje virtuvėje. Plautuvės virtuvei ir plautuvių priedai – svarbus įrangos virtuvei derinys, užtikrinantis švarą ir patogumą. Akmens masės plautuvės (granitinės plautuvės, Tectonite plautuvės) – be sunkiųjų metalų ir halogenų, mineralinės kilmės ekologiški produktai. Plautuvės iš akmens masės yra tvirtos, ilgaamžės ir labai atsparios dėvėjimuisi, mechaniniams, cheminiams ir temperatūrų pokyčiams: drėgmei, bakterijoms. Nerūdijančio plieno plautuvės – vienos iš plačiausiai naudojamų virtuvėje, 70 % plautuvių visame pasaulyje yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. Šios plautuvės atsparios korozijai, itin higieniškos ir visiškai neakytos, todėl jas lengva valyti. Be to, deguoniui sąveikaujant su nerūdijančiu plienu susidaro nuolat atsinaujinantis pasyvios apsaugos sluoksnis. Todėl nerūdijantis plienas yra itin atsparus aukštai temperatūrai ir rūdims. Priedai plautuvėms, tokie kaip sifonai, ventiliai – smulkmenos, be kurių sklandus darbas virtuvėje sunkiai įsivaizduojamas.
Šiukšlių rūšiavimo sistemos – patogus ir estetiškas sprendimas tvarkingam atliekų rūšiavimui.  Įmontuojamos, tvirtinamos prie sienos šiukšlinės vieno, dviejų, trijų ar keturių kibirėlių pagamintos iš antiseptinių medžiagų, mažinančių bakterijų dauginimąsi – modernus būdas atliekų tvarkymui.
Įvairių formų viengubos ir dvigubos akmens masės plautuvės, keraminės plautuvės, nerūdijančio plieno plautuvės, plautuvių priedai, šiukšlių rūšiavimo sistemos – platus pasirinkimas aukštos kokybės virtuvės įrangos internetu e-parduotuvėje Bausa.lt atitiks pačių įvairiausių pirkėjų lūkesčius.
Nuolaida prekei -68%
Nerūdijančio plieno plautuvė TEKA Stylo 1B 1/2D
1-20 iš 59