Skaniam ir kokybiškam maistui reikia kokybiškų puodų ir keptuvių. Tam tikrų patiekalų paruošimui, ypač, kai kalbame apie troškinius, plovus ar autentišką, tradicinę Artimųjų ir Vidurio rytų virtuvę, reikia išskirtinių sprendimų. Tuomet praverčia kazanai – tradiciniai rytietiški maisto gamybos indai. Kazanas leidžia kokybiškai pasigaminti įvairius Kaukazo ar Užkaukazės gyventojų...

Skaniam ir kokybiškam maistui reikia kokybiškų puodų ir keptuvių. Tam tikrų patiekalų paruošimui, ypač, kai kalbame apie troškinius, plovus ar autentišką, tradicinę Artimųjų ir Vidurio rytų virtuvę, reikia išskirtinių sprendimų. Tuomet praverčia kazanai – tradiciniai rytietiški maisto gamybos indai. Kazanas leidžia kokybiškai pasigaminti įvairius Kaukazo ar Užkaukazės gyventojų tradicinius patiekalus. Ketaus kazanus galite įsigyti ir internetu – Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje. 
Ketaus kazanai internetu

Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje rasite įvairaus tūrio ir tipo ketaus kazanų iš BIOL, BRIZOLL ar kitų gamintojų. Su jais uzbekiški, ukrainietiški, kartveliški (gruziniški) patiekalai bus autentiški ir skanūs. Tiesa,  kazanai iš ketaus puikiai tinka ruošti ir kitokius patiekalus, nebūtinai iš Azijos ar Rytų Europos šalių virtuvės.

Renkantis kazaną svarbu apgalvoti ar jo dydis bus jums pakankamas. Be abejonės svarbu ir tai, kad kazanas savo kaina tilptų į Jūsų numatytą šiam indui biudžetą. Ketaus kazanų kainos svyruoja nuo ~30€ iki ~100€. Jeigu sudomino konkreti prekė iš mūsų katalogo, drąsiai spauskite ant jos pavadinimo ar nuotraukos kataloge ir būsite nukreipti į atskirą prekės puslapį, kur rasite visą svarbiausią informaciją.

Kai kada prekėms gali būti taikoma ir akcija. Kazanas sumažinta kaina yra pažymėtas oranžinės spalvos akcijos ženklu. Tuomet šiuos indus pirkti labiausiai apsimoka. 

Kodėl verta maistą ruošti kazane?

Kazanai yra pritaikyti naudojimui ant laužo – atviros liepsnos. Su jais pasigaminsite nuostabaus skonio patiekalus, kurie vienodai įšils, tačiau neprigers nuodingų nuosėdų, kurios gadina skonį ar patį maistą. Ketus, iš kurio gaminamas beveik kiekvienas kazanas, yra nelipnus, todėl kazaną bus gana lengva prižiūrėti.  

1-20 iš 60