Valčių priedai – papildomi elementai valties funkcionalumo, patogumo ir saugumo gerinimui. Aksesuarai valtims, priklausomai nuo individualių poreikių ir valties tipo, tobulina pripučiamos valties naudojimą, suteikdami papildomų galimybių bei užtikrindami patogią ir saugią plaukimo ar žvejybos patirtį. Vieni populiariausių yra šie priedai valtims:Variklio laikikliai: padeda patogiai ir...

Valčių priedai – papildomi elementai valties funkcionalumo, patogumo ir saugumo gerinimui. Aksesuarai valtims, priklausomai nuo individualių poreikių ir valties tipo, tobulina pripučiamos valties naudojimą, suteikdami papildomų galimybių bei užtikrindami patogią ir saugią plaukimo ar žvejybos patirtį. Vieni populiariausių yra šie priedai valtims:

Variklio laikikliai: padeda patogiai ir saugiai pritvirtinti variklį prie pripučiamos valties. Laikikliai varikliui užtikrina variklio stabilumą ir mažina vibraciją, suteikia patogią valdymo padėtį valčiai vairuoti.

Kėdės ir kėdžių sukimo mechanizmai / pjedestalai: pripučiamos valtys paprastai turi įmontuotus suolelius, tačiau galima įsigyti papildomas pripučiamas arba besisukančias sėdynes, kad užtikrintumėte patogesnį ir ilgesnį sėdėjimo komfortą. Yra įvairių valties kėdžių rūšių, pritaikytų skirtingiems valties dydžiams ir naudojimo tikslams.

Laikikliai meškerėms ar echolotams: naudojami žvejybai iš pripučiamų valčių. Padeda pritvirtinti arba pakabinti žvejybinius įrankius ir žuvų gaudymo įrangą.

Inkarai: užtikrina valties stabilumą, žvejojant vienoje vietoje.

Irklai reikalingi valties valdymui vandenyje. Valties irklai gaminami iš įvairių medžiagų, tokių kaip medis, aliuminis, stiklo pluoštas arba anglies pluoštas. Kiekviena medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų, ir pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių, lūkesčių ir biudžeto.

Tentai, stogeliai valtims suteikia pridėtinį patogumą ir apsaugą. Tentai valtims dažniausiai gaminami iš vandeniui atsparios medžiagos, tokios kaip poliesteris, nailonas ar PVC danga. Šios medžiagos yra atsparios drėgmei, UV spinduliams ir laikui bėgant išlieka patvarios. Tentai valtims padeda išlaikyti sausumą ir komfortą valties viduje, saugo nuo tiesioginių saulės spindulių, kurie gali pažeisti valties paviršių. Daugelis tentų valtims turi specialias kišenes, dėklus ar krepšius, kuriuose galima laikyti žvejybos įrankius, maistą, gėrimus ir kitus daiktus. Tai padeda išlaikyti tvarką ir patogumą valtyje ir užtikrina, kad reikalingi daiktai būtų lengvai pasiekiami. Tentai kompaktiškai pakuojami ir lengvai transportuojami, paprastai ir patikimai montuojami bei demontuojami, stabiliai laikosi vejo ar lietaus metu. 

Kojinės arba elektrinės pompos – būtinas priedas laiko neužimančiam ir lengvam valtes paruošimui.

Saugumas yra labai svarbus vandens pramogų metu, todėl valtyje visada pravers gelbėjimo ratas ar automatiškai pripučiama gelbėjimo liemenė.

Įvairios tvirtinimo detalės, klijavimo priemonės – svarbios smulkmenos, užtikrinančios, kad plaukimas būtų malonus ir be netikėtų rūpesčių.

Domina valčių priedai? Užsukite į mūsų el. parduotuvę ir išsirinkite mūsų parduodamas kokybiškas prekes už gerą kainą!

1-20 iš 41