Patalpų ar darbo zonos temperatūra turi būti reguliuojama taip, kad jos svyravimai neturėtų juntamos neigiamos įtakos žmogaus komfortui ar darbo našumui. Oro kondicionierius – puikus sprendimas oro reguliavimui namuose ar biure. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai universalūs – tinka ne tik vėsinimui, bet ir šildymui. Rinkoje siūlomi kondicionieriai gali būti sieniniai, grindiniai-lubiniai...

Patalpų ar darbo zonos temperatūra turi būti reguliuojama taip, kad jos svyravimai neturėtų juntamos neigiamos įtakos žmogaus komfortui ar darbo našumui. Oro kondicionierius – puikus sprendimas oro reguliavimui namuose ar biure. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai universalūs – tinka ne tik vėsinimui, bet ir šildymui. Rinkoje siūlomi kondicionieriai gali būti sieniniai, grindiniai-lubiniai (konsoliniai), kasetiniai, kanaliniai ar mobilūs oro kondicionieriai.

Vieni iš populiariausių – sieniniai kondicionieriai arba kitaip vadinami sieninio tipo Split oro reguliavimo sistemos, turintys vidinį ir išorinį blokus. Pagrindiniai tokių sistemų privalumai – platus galingumo diapazonas, žemas triukšmingumo lygis, platus asortimentas, programavimo galimybė, daugiapakopiai oro valymo filtrai, kurie neutralizuoja tabako dūmus ir nukenksmina alergenus, virusus ir bakterijas. Sieninis oro kondicionierius gali būti įrengtas bet kokioje nedidelėje patalpoje – ofise, bute, parduotuvėje.

Kasetiniai oro kondicionieriai – tai Split (gali būti ir Multi Split ir VRF) tipo oro kondicionieriai taip pat turintys vidinį bei išorinį blokus. Šio tipo oro kondicionavimo sistema labiausiai tinka patalpoms, kurios yra su aukštomis lubomis, kadangi vidinio bloko montavimo vieta yra tarpas tarp stacionarių bei kabinamų lubų.

Kanaliniai (ortakiniai) oro kondicionieriai skirti montuoti į vėdinimo kanalus. Dėl didelio našumo dažniausiai naudojami didelėms patalpoms.

Grindiniai-lubiniai (konsoliniai) oro kondicionieriai gali būti naudojami greta lubų arba grindų, todėl jie patogūs ir tuo, kad galima rinktis įrangos montavimo vietą.

Mobilūs kondicionieriai – tai kondicionieriai, kurių nereikia montuoti, jų vietą galima laisvai keisti pagal būtinybę. Įrenginiai turi specialius ratukus, juos patogu perstatyti.

Renkantis oro reguliavimo įrangą svarbi gaminių kokybė, ekonomiškumas, ilgas tarnavimo laikas. Elektroninėje parduotuvėje Bausa.lt platus gamintojų AIRWELL, BEPER, ELECTROLUX, HTW, NØRDIS, LG, GREE ELECTRIC APPLIANCES oro reguliavimo įrangos pasirinkimas.

NØRDIS kondicionieriai yra skirti žmonėms, kurie ieško geros kokybės už patrauklią kainą. Modeliai išsiskiria stilingu dizainu ir aukšta energijos klase. Įrenginiai papildyti moderniomis funkcijomis, kurios užtikrina komfortą kondicionuojamose patalpose.

AIRWELL kondicionieriai – prancūziška kokybė ir stilingas dizainas. AIRWELL oro kondicionieriai kuriami remiantis pažangiausia technologija, kuriai veikti nereikia daug energijos ir užtikrinamas maksimalus komfortas. Moderni AirHome funkcija veikia ir kartu su Android, ir kartu su iOs, nes AIRWELL rūpinasi skirtingų žmonių poreikiais. 

HTW kondicionieriai – platus asortimentas, naujausios technologijos, patikimumas, našumas, ilgaamžiškumas, stilingas dizainas.

ELECTROLUX kondicionieriai – itin kokybiški ir patikimi Švedijos gamintojų oro kondicionavimo įrenginiai, jungiantys naujas technologijas ir nepriekaištingą dizainą su aukštomis techninėmis charakteristikomis bei puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Oro kondicionierius internetu – puiki galimybė palyginti kainą, techninius parametrus ir išsirinkti Jūsų poreikius atitinkančią prekę. Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje įsigykite oro kondicionierių pagal tinkamą kainos bei kokybės santykį ir mėgaukitės sveikatai palankia aplinka namuose ar darbe.

1-20 iš 172