Malkų skaldymas užima ne tik daug laiko, tačiau pareikalauja ir nemažai jėgų. Gyvenantiems nuosavame name ar turintiems sodus, židinius, malkos – būtinybė. Ne paslaptis, kad malkų skaldymui, daugelis vis dar naudoja seną gerą įrankį – kirvį. Juk pasirūpinti, kad židinyje ar krosnyje nepritrūktų malkų – būtina. Tačiau mosavimas kirviu atima ne tik daug laiko, tačiau ir jėgų, o taip norisi...

Malkų skaldymas užima ne tik daug laiko, tačiau pareikalauja ir nemažai jėgų. Gyvenantiems nuosavame name ar turintiems sodus, židinius, malkos – būtinybė. Ne paslaptis, kad malkų skaldymui, daugelis vis dar naudoja seną gerą įrankį – kirvį. Juk pasirūpinti, kad židinyje ar krosnyje nepritrūktų malkų – būtina. Tačiau mosavimas kirviu atima ne tik daug laiko, tačiau ir jėgų, o taip norisi, kad malkos tiesiog susiskaldytų pačios, be jokių didelių pastangų. 

Malkų skaldyklė – puiki išeitis ir sprendimas, kuris gerokai atstoja kirvio galią. Tai nepamainomas įrenginys namuose - patogus ir kur kas saugesnis nei kirvis. Malkų skaldyklės pagalba galite suskaldyti malkas taip, kaip Jums norisi. 

Malkų skaldyklės – ne tik patogios, tačiau ir itin greitos, visiškai saugios naudoti bei nereikalaujančios papildomos fizinės jėgos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori greitai ir paprastai paruošti kuro atsargas visai žiemai. Hidraulinės malkų skaldyklės nuo 4 iki 16 tonų spaudimo galios ir nuo 1500 iki 3000 W galingumo variklio, efektyviai skaldys 37–100 cm, 25–40 cm skersmens rąstus. Parinktos pagal reikiamus techninius parametrus, ergonomiškos ir kokybiškos skaldyklės, suskaldys malkas Jums tinkamais matmenimis. Žinomo gamintojo HECHT hidraulinės malkų skaldyklės  e-parduotuvėje Bausa.lt – patikima čekiška sodo įranga už prieinamą kainą.

Kaip išsirinkti? 

Malkų skaldyklės gali skirtis savo galia, veikimo principu, jėga ir kitais techniniais parametrais. Tad prieš renkantis šį įrenginį, apgalvokite savo poreikius, kur bus naudojama skaldyklė ir kiek daug medienos Jums reikės, nuo to priklauso, kokio įrenginio verta dairytis. 

Elektrinė malkų skaldyklė – tinkama įveikti nedidelius kiekius malkų, nėra tokia galinga kaip benzininė, tačiau nedideliam sklypui ir malkų kiekiui puikiai tinkama. Yra komfortiška, draugiška aplinkai ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Nekelia daug triukšmo, tad galima naudoti garaže ar kitame pastate, tačiau verta nepamiršti, kad elektrinės skaldyklės turi laidą, todėl turite pasirūpinti patogiu priėjimu prie elektros lizdo. 

Benzininė malkų kapoklė – kur kas galingesnė ir efektyvesnė už elektrines, tad gali susidoroti su didesniu kiekiu medienos. Tokios skaldyklės dažnu atveju yra brangesnės, sukelia daugiau triukšmo, tačiau yra patogios naudoti, neturi laido, tad galėsite dirbti patogioje vietoje ir atlikti darbus kur kas greičiau bei efektyviau. 

Galia ir skėlimo jėga

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis skaldyklę medienai. Kuo aukštesnė galia, skeliamoji jėga, tuo tvirtesnius ir didesnius rąstus įveiks malkų kapoklė. Tad turite įsivertinti planuojamus darbus, jeigu medienos darbai nėra itin dideli, o pačios medienos nėra daug, verta pagalvoti apie mažesnį galingumą, taip sutaupysite ir tikrai nenusivilsite technikos kokybe. 

Skėlimo galia – nurodo skaldymo efektyvumą, kuo didesnė ši galia, tuo galėsite įveikti kur kas kietesnius medžius ar storesnius rąstus be jokio vargo. 

Galia – variklio galia itin svarbus techninis parametras, atminkite, kuo didesnė variklio galia, tuo storesnius rąstus įveiks skaldyklė. Jeigu galia didesnė kaip 2,5 kW, o skėlimo galia viršija 5 tonas, tai nesunkiai perskels ir storas kalades.

Dažniausiai malkų skaldyklės turi specialius integruotus ratukus, kurių pagalba galėsite lengvai ir patogiai kapoklę transportuoti iš vienos vietos į kitą. Kadangi įrenginys nėra toks lengvas, atidžiai pasirinkite skaldykles su įmontuotais ratukais. 

Skaldyklės gali būti tiek vertikalios tiek horizontalios. Skirtumas tarp jų – gabaritai ir ar rąstas skeliamas horizontaliai ar ne. Vertikalios malkų skaldyklės turi integruotus medienos fiksatorius, leidžiančius skaldyti net įstrižai pjautą medieną ar labai plonus rąstelius. Vertikalios kapoklės gali keisti padėklo padėtį, tad galėsite pasirinkti skaldymo aukštį, pritaikytą patogiam darbui atlikti. 

Malkų skaldyklių kaina

Įrenginių kainos skiriasi pagal tipą, galingumą, jėgą ir kitus techninius parametrus. Bausa.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti nuo pačių brangiausių iki pigesnių skaldyklių. Įrenginį rinkitės tik įsivertinę savo poreikius, neinvestuokite į galingą benzininę skaldyklę, jeigu skaldysite nedidelius kiekius, tuomet geriau rinkitės pigesnę, tačiau ne ką mažiau kokybišką skaldyklę, kuri atitiks Jūsų poreikius. Asortimente rasite skaldyklių su nuolaidomis, todėl jas galėsite įsigyti puikiu kainos ir kokybės santykiu. 

1-20 iš 28