Malkų skaldymas užima ne tik daug laiko, tačiau pareikalauja ir nemažai jėgų. Gyvenantiems nuosavame name ar turintiems sodus, malkų skaldymas – būtinybė. Ne paslaptis, kad malkų skaldymui, daugelis vis dar naudoja seną gerą įrankį – kirvį. Juk pasirūpinti, kad židinyje ar krosnyje nepritrūktų malkų – būtina. Tačiau malkų ruošimas kirviu – ilgai trunkantis procesas, o taip norisi, kad...

Malkų skaldymas užima ne tik daug laiko, tačiau pareikalauja ir nemažai jėgų. Gyvenantiems nuosavame name ar turintiems sodus, malkų skaldymas – būtinybė. Ne paslaptis, kad malkų skaldymui, daugelis vis dar naudoja seną gerą įrankį – kirvį. Juk pasirūpinti, kad židinyje ar krosnyje nepritrūktų malkų – būtina. Tačiau malkų ruošimas kirviu – ilgai trunkantis procesas, o taip norisi, kad malkos tiesiog susiskaldytų pačios, be jokių didelių pastangų. 

Malkų skaldyklė – puiki išeitis ir sprendimas, kuris gerokai viršija kirvio galią. Tai nepakeičiamas įrenginys namuose – patogus ir kur kas saugesnis nei kirvis. Malkų skaldyklės pagalba galite suskaldyti malkas taip, kaip Jums norisi. 

Malkų skaldyklės – ne tik patogios, tačiau ir itin greitos, visiškai saugios naudoti bei nereikalaujančios papildomos fizinės jėgos. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori greitai ir paprastai paruošti kuro atsargas visai žiemai. Hidraulinės malkų skaldyklės nuo 4 iki 16 tonų spaudimo galios ir nuo 1500 iki 3000 W galingumo variklio, efektyviai skaldys 37–100 cm, 25–40 cm skersmens rąstus. Parinktos pagal reikiamus techninius parametrus, ergonomiškos ir kokybiškos skaldyklės, suskaldys malkas Jums tinkamais matmenimis. HECHT, PEZAL, BAUSWERN ir kitų gamintojų hidraulinės malkų skaldyklės  e-parduotuvėje Bausa.lt – patikima  ir ilgalaikė sodo įranga už prieinamą kainą.
Kaip išsirinkti tinkamą malkų skaldyklę?

Malkų skaldyklės gali skirtis savo galia, veikimo principu, jėga ir kitais techniniais parametrais. Tad prieš renkantis šį įrenginį, apgalvokite savo poreikius, kur bus naudojama skaldyklė ir kiek daug medienos Jums reikės, nes nuo to priklauso, kokio įrenginio verta dairytis. 

Elektrinė malkų skaldyklė – tinkama įveikti nedidelius kiekius malkų, nėra tokia galinga kaip benzininė, tačiau  mažam sklypui ir nedideliam malkų kiekiui puikiai tinkama. Tokia skaldyklė yra komfortiška, draugiška aplinkai ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Nekelia daug triukšmo, tad galima naudoti garaže ar kitame pastate, tačiau verta nepamiršti, kad elektrinės skaldyklės turi laidą, todėl turite pasirūpinti patogiu priėjimu prie elektros lizdo. 

Benzininė malkų kapoklė – kur kas galingesnė ir efektyvesnė už elektrines, tad gali susidoroti su didesniu kiekiu medienos. Tokios skaldyklės dažnu atveju yra brangesnės, sukelia daugiau triukšmo, tačiau yra patogios naudoti, neturi laido, tad galima dirbti patogioje Jums vietoje ir atlikti darbus kur kas greičiau. 

Bausa.lt prekių asortimente yra ne viena malkų skaldyklė bei priedai joms. Prie kiekvienos prekės, jos puslapyje rasite aprašymą ir detalią techninę informaciją. Jie abu yra svarbūs renkantis geriausią įrangą. Geriausia, kai malkų skaldyklės, kurias renkatės, pasižymi ne tik gera kaina, tačiau ir techniniais pajėgumais. Jeigu svarstote tarp kelių variantų, visuomet geriau rinktis kiek galingesnį įtaisą, kad vėliau netektų gailėtis ir galvoti apie naujo pirkimą. 
Galia ir skėlimo jėga

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis skaldyklę medienai. Kuo didesnė įrankio galia, tuo tvirtesnius ir didesnius rąstus įveiks malkų kapoklė. Tad turite įsivertinti planuojamus darbus ir, jeigu medienos darbai nėra itin dideli, o pačios medienos nėra daug, verta pagalvoti apie mažesnį galingumą, taip sutaupysite ir tikrai nenusivilsite technikos kokybe. 

Skėlimo galia – nurodo skaldymo efektyvumą, kuo didesnė ši galia, tuo parasčiau galėsite įveikti kietesnius medžius ar storesnius rąstus be jokio vargo. 

Galia – variklio galia itin svarbus techninis parametras, atminkite, kuo didesnė variklio galia, tuo storesnius rąstus įveiks skaldyklė. Jeigu galia didesnė kaip 2,5 kW, o skėlimo galia viršija 5 tonas, tai nesunkiai perskels ir storas kalades.

Dažniausiai malkų skaldyklės turi specialius integruotus ratukus, kurių pagalba galėsite lengvai ir patogiai kapoklę transportuoti iš vienos vietos į kitą. Kadangi įrenginys nėra toks lengvas, atidžiai pasirinkite skaldykles su įmontuotais ratukais. 

Skaldyklės gali būti tiek vertikalios, tiek horizontalios. Skirtumas tarp jų – gabaritai ir ar rąstų skėlimo būdas: horizontalus ar ne. Vertikalios malkų skaldyklės turi integruotus medienos fiksatorius, leidžiančius skaldyti net įstrižai pjautą medieną ar labai plonus rąstelius. Vertikalios kapoklės gali keisti padėklo padėtį, tad galėsite pasirinkti skaldymo aukštį, pritaikytą patogiam darbui atlikti. 
Malkų skaldyklių kaina

Įrenginių kainos skiriasi pagal tipą, galingumą, jėgą ir kitus techninius parametrus. Bausa.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti skirtingų tipų skaldykles patraukliomis kainomis. Įrenginį rinkitės gerai įvertinę savo poreikius. Neverta pirkti galingą benzininę skaldyklę, jeigu skaldysite nedidelius kiekius, tuomet geriau rinkitės pigesnę, tačiau ne ką mažiau kokybišką skaldyklę. Asortimente rasite skaldyklių su nuolaidomis, todėl jas galėsite įsigyti puikiu kainos ir kokybės santykiu. 

Malkų skaldyklės su nuolaida (akcija) yra pažymėtos specialiu akcijos, oranžinės spalvos, ženklu. Jeigu matote, kad pvz., hidraulinės 7 t malkų skaldyklės šiuo metu yra parduodamos su akcija, žinokite, kad dabar – bene geriausias metas pirkti. 

1-20 iš 30