Savo namų valdoje, norint jaustis komfortabiliai, saugiai ir net gi papuošti aplinką, verta teritoriją apsitverti tvora. Tvoros suteikia ne tik saugumo jausmą, tačiau ir puošia namų valdos interjerą. Tvoromis tveriami ne tik gyvenamieji namai, tačiau ir sporto, vaikų žaidimų aikštelės, pramoniniai objektai, sodai. Vienas populiariausių pasirinkimų – segmentinės tvoros. Šios tvoros...

Savo namų valdoje, norint jaustis komfortabiliai, saugiai ir net gi papuošti aplinką, verta teritoriją apsitverti tvora. Tvoros suteikia ne tik saugumo jausmą, tačiau ir puošia namų valdos interjerą. Tvoromis tveriami ne tik gyvenamieji namai, tačiau ir sporto, vaikų žaidimų aikštelės, pramoniniai objektai, sodai. 

Vienas populiariausių pasirinkimų – segmentinės tvoros. Šios tvoros pasižymi kokybe, patvarumu, yra praktiškos, todėl lengvai priderinamos prie bet kokios aplinkos. Segmentinės tvoros cinkuojamos ir dažomos milteliniu būdu, jos itin populiarios ir plačiai naudojamos dėl galimybės pasirinkti norimą spalvą ir derinti ją prie aplinkos, namų ar kitų pastatų fasado. 

Segmentinės tvoros statymas – paprasčiausias ir greičiausias būdas aptverti sporto, žaidimų ar automobilių stovėjimo aikšteles, pramoninės paskirties objektus, mokyklas ar gydymo įstaigas bei gyvenamųjų namų teritorijas. Segmentinės tvoros parduodamos segmentais (kitaip dar vadinamais panelėmis), kurie būna įvairių spalvų, aukščio, vielos storio ir tipo. Tinkamai pasirinkti metaliniai tvoros segmentai derės prie vyraujančios aplinkos ir statinių fasadų. Cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu tvoros segmentai pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu, paprasta ir patikima montavimo sistema, bei patrauklia kaina. Segmentinė tvora ne tik patikimai apsaugos gyvenamąją erdvę ar pramoninį objektą, bet ir sukurs nepriekaištingą estetinį teritorijos vaizdą.

Kaip išsirinkti segmentinę tvorą? 

Jeigu nesate tvorų specialistas, ar nieko nenusimanote tvorų klausimų, tuomet, segmentines tvoras išsirinkti gali būti ne tokia ir lengva užduotis. Tvoros segmentai ir jų pasirinkimas, priklauso nuo teritorijos, kur norite tverti tvorą, dizaino bei kitų techninių tvoros detalių.  

Dizainas

Tvoros segmentai savo dizainu ir forma, iš pirmo žvilgsnio, nedaug kuo skiriasi. Tačiau pažiūrėjus atidžiau, asortimente galima rasti įvairių tvoros linkių, spalvų ir dydžių. Dizainas ir tvoros forma, dažniausiai pasirenkama pagal tai, kokia teritorija bus tveriama. Namų valdoms tverti, dažniausiai pasirenkamos segmentinės tvoros su įvairias išlinkimais, bangelėmis, taip tvora suteikia estetinio grožio aplinkai. Namų aplinkai rekomenduojama rinktis neutralią – juodą ar tamsiai rudą segmentinę tvorą, kuri derėtų prie bendro aplinkos vaizdo ir interjero. Pramoniniams objektams, įvairioms aikštelėms, galima rinktis ir paprasto dizaino tvorą, be išlinkimų. Na, o sodui aptverti, puikiai tinka žalios spalvos segmentinė tvora, kuri derės prie žaliuojančių medžių bei krūmų.  

Segmentinės tvoros kaina

Segmentinės tvoros kaina priklauso nuo tvoros dizaino, formos, dydžio bei kitų techninių parametrų. Didesnio išmatavimo ar storio tvoros lakštas gali būti brangesnis, tad, renkantis tvorą, svarbu žinoti poreikius ir kokiai teritorijai ji bus skirta. Didelės aplinkos ar pramoninių objektų tvėrimui galima rinktis pigesnę, tačiau taip pat kokybišką segmentinę tvorą. 

Ką galima aptverti segmentine tvora? 

Segmentinė tvora pasižymi savo universalumu ir praktiškumu, tad neabejotinai bus patogiai ir lengvai pritaikoma prie aplinkos. Segmentine tvora gali būti tveriamos: 

  • Gyvenamųjų namų valdos
  • Žaidimų aikštelės
  • Sporto aikštelės
  • Gyvūnams skirtos erdvės – aikštelės
  • Pramoniniai pastatai 
  • Sodai ar daržai
  • Vandens telkiniai

Tvoros segmentai yra montuojami prie stulpelių, su specialiomis apkabomis. Taip pat, segmentus galima montuoti ir nerūdijančio plieno kablio formos varžtais, su nulaužiama veržle. Tačiau toks montavimo būdas yra sudėtingesnis ir reikalaujantis papildomų įgūdžių. Tad neturint žinių ir patirties, tvorų montavimo darbus derėtų palikti specialistams. 

Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje rasite ne tik segmentines tvoras, tačiau ir montavimo priedus – tvirtinimo detales, tvoros juostas, laikiklius, užpildus, stulpus bei kitas, tvoros montavimo darbams reikalingas priemones geromis kainomis. Segmentinių tvorų priemonėms taikomos akcijos ir puikūs pasiūlymai, tad kokybiškas prekes galite įsigyti dar pigiau

Išsirinkite segmentines tvoras geromis kainomis ir apsitverkite teritoriją kokybiškomis ir patvariomis priemonėmis. Tvoros segmentams taikomas nuolaidos, tad prekes galite įsigyti puikiu kainos ir kokybės santykiu. 

Nuolaida prekei -52%
Segmentinė tvora, ruda, 2500x1530 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -50%
Segmentinė tvora, žalia, 2500x1230 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -52%
Segmentinė tvora, žalia, 2500x1530 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -50%
Segmentinė tvora, ruda, 2500x1230 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -49%
Segmentinė tvora, ruda, 2500x1730 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -49%
Segmentinė tvora, žalia, 2500x1730 mm (4,0 mm)
Nuolaida prekei -47%
Segmentinė tvora, žalia, 2500x1030 mm (4,0 mm)
1-20 iš 63