Gipso kartono plokštės – vienas populiariausių namų vidaus apdailos pasirinkimų. Šios plokštės yra sunkios ir trapios, todėl dirbant su jomis būtini statybiniai įrankiai, palengvinantys remonto ar statybos darbus ir taip užtikrinantys sklandesnį darbų atlikimą. Gipso plokščių keltuvas, jų priedai – puikus pasirinkimas ir pagalbininkas atliekant lubų apdailos darbus namuose. Gipso...

Gipso kartono plokštės – vienas populiariausių namų vidaus apdailos pasirinkimų. Šios plokštės yra sunkios ir trapios, todėl dirbant su jomis būtini statybiniai įrankiai, palengvinantys remonto ar statybos darbus ir taip užtikrinantys sklandesnį darbų atlikimą. Gipso plokščių keltuvas, jų priedai – puikus pasirinkimas ir pagalbininkas atliekant lubų apdailos darbus namuose. 

Gipso plokščių keltuvas luboms montuoti palengvina darbą ir leidžia dirbti vienam montuojant gipso kartono plokštes. Keltuvai turi tris stabilius ratus su stabdžiais, kurie pasižymi mobiliu ir patogiu nustatymu. Gipskartonio keltuvai veikia skirtingais kampais, jų padėtis lengvai nustatoma ir keičiama, jie lengvai montuojami ir demontuojami be papildomų įrankių.

Neturint keltuvo, pakelti gipso plokštes yra labai sunku, jos yra ypatingai trapios ir sunkios, todėl gipso keltuvas yra būtinas, norint darbus atlikti saugiai ir kokybiškai. Gipso kartono keltuvas neužima daug vietos, yra mobilus ir patogus naudoti.  Jo svoris dažniausiai siekia apie 50 kilogramų, tačiau pakelėjas turi specialius sumontuotus ratukus, kurių dėka plokščių keltuvas patogiai ir lengvai transportuojamas ir taip gali pasiekti bet kurią remonto darbų vietą namuose. Dažniausiai gipso keltuvas gali iškelti iki 70 kilogramų sveriančia plokštę, tad jeigu reikalingas didesnis svoris, atkreipkite dėmesį į techninius prietaiso parametrus ir išsirinkite prekę atitinkančią jūsų poreikius. 

Kaina

Gipskartonio keltuvo kaina priklauso nuo techninių savybių, galimų iškelti svorių, patogaus naudojimo, galimų plokščių matmenų. Keltuvus galite įsigyti geromis kainomis, akcijų metų, puikiu kainos ir kokybės santykiu. 

Bausa.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti kokybiškų gipso pakėlėjų, taip pat priedų skirtų kokybiškam darbų atlikimui – rankenų gipso kartono plokštėms nešioti, taip pat keltuvo prailginimų. Išsirinkite kokybiškas prekes savo būsto statybos ar remonto darbams palankiomis kainomis. 

1-6 iš 6