Biuro lentynos – tinkamiausias darbo kambario organizavimo elementas, kuris padeda išlaikyti tvarkingą ir struktūruotą darbo aplinką. Kiekvienuose namuose yra apstu knygų, vazų, rėmelių ir kitų mielų smulkmenų. Tačiau dažnai jie neranda vietos ir būna paslėpti giliausiuose namų kampeliuose. Stilinga lentyna gali padėti ne tik palaikyti tvarką namuose, tačiau ir įnešti jaukumo...

Biuro lentynos – tinkamiausias darbo kambario organizavimo elementas, kuris padeda išlaikyti tvarkingą ir struktūruotą darbo aplinką. Kiekvienuose namuose yra apstu knygų, vazų, rėmelių ir kitų mielų smulkmenų. Tačiau dažnai jie neranda vietos ir būna paslėpti giliausiuose namų kampeliuose. Stilinga lentyna gali padėti ne tik palaikyti tvarką namuose, tačiau ir įnešti jaukumo. Šiuolaikinės lentynos atrodys stilingai tiek darbo kambaryje, tiek svetainėje ar vaikų kambaryje. Be to, lentynos pagalba galima originaliai atskirti kambario erdves.

Lentynos biurui – svarbus biuro ar darbo aplinkos elementas, kuris itin naudingas, norint tinkamai organizuoti, saugoti ir palaikyti prieinamais reikalingus ir svarbius darbo dokumentus. Biuro lentynos padeda tvarkingai ir sistemingai išdėstyti svarbius dokumentus. Jose galima saugoti popierinius failus, kontraktus, susitarimus, sąskaitas, kvitus ir kitas reikalingas darbui medžiagas, optimizuojant kasdieninius darbo procesus biure.

Lentynos gali būti įvairių rūšių ir dydžių, priklausomai nuo to, kokiai paskirčiai bus naudojamos. Klasikinio ar modernaus stiliaus, skirtos biurui, darbo kambariui, svetainei ar vaikų kambariui DOMOLETTI, HALMAR lentynos tiks dokumentams, knygoms ar malonioms smulkmenoms. Lentynos biurui internetu elektroninėje parduotuvėje Bausa.lt – kokybiškos prekes už gerą kainą.

1-4 iš 4