Pristatymas

Pristatymas
visoje Lietuvoje
Prekes pristatysime
per 2-4 d.d.
Užnešimo paslauga (iki 31,5 kg nemokamai!)
“Keturių rankų paslauga” (užsakomi krovos darbai)

Pristatymo tarifai Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją):

PREKIŲ SVORIS PRISTATYMO KAINA (su PVM)
iki 1 kg 2,99 €
nuo 1 iki 2 kg 3,49 €
nuo 2 iki 5 kg 3,99 €
nuo 5 iki 10 kg 4,99 €
nuo 10 iki 15 kg 5,99 €
nuo 15 iki 20 kg 6,49 €
nuo 20 iki 31,5 kg 9,49 €
nuo 31,5 iki 50 kg 11,49 €
nuo 50 iki 75 kg 13,99 €
nuo 75 iki 100 kg 18,49 €
nuo 100 iki 200 kg 23,99 €
nuo 200 iki 300 kg 30,99 €
nuo 300 iki 500 kg 44,99 €
nuo 500 iki 750 kg 64,99 €
nuo 750 iki 1000 kg 74,99 €
nuo 1000 iki 2000 kg 99,99 €

Papildoma informacija:

  • Į Kuršių Neriją prekes pristatome už papildomą 19,99 Eur su PVM mokestį.
  • Užsakymams virš 1200 eur – pristatymas nemokamai.
  • Kurjeriui grynaisiais pinigais arba banko kortele galite apmokėti iki 1000,00 Eur su PVM. Apmokant grynaisiais pinigais arba banko kortele skaičiuojamas 3,00 Eur su PVM grynųjų pinigų surinkimo mokestis. SVARBU: apmokant grynaisiais pinigais turėkite tikslią užsakyme nurodytą apmokėti sumą.

Pristatymo sąlygos

1. Jei Pirkėjas užsakymo metu pasirenka prekių pristatymo į namus paslaugą, Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio ir kainos.

2. Pakuotėms iki 31,5 kg užnešimo paslauga nemokama. Kurjeris iškrauna siuntą ir atneša ją Pirkėjui iki pirmos saugios vietos patalpoje. Pakuotėms, sveriančioms daugiau nei 31,5, iki 80 kg užnešimo paslauga kainuoja papildomai (žiūr. 15. „Keturių rankų paslauga“), kurią Pirkėjas gali užsisakyti pateikdamas užsakymą. 

3. Įprastai prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 2-4 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes bei prekių transportavimą, jei prekės yra Pardavėjo sandėliuose. Pardavėjas negarantuoja, kad prekės visais atvejais bus pristatytos per ankstesniame sakinyje nurodytą terminą, ypač jei užsakomos prekės nėra Pardavėjo sandėliuose. Prekes, Pirkėjo sąskaita, visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įskaitant Kuršių Neriją (taikoma papildoma priemoka) pristato logistikos paslaugas teikianti įmonė. 

SVARBU! Jei užsakyta daugiau nei viena prekė, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.

4. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas.

5. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.

6. Prekių pristatymo data ir laikas nurodomi Pardavėjo Pirkėjui pateikiamame pranešime el. pašto adresu Pirkėjo nurodytu registracijos formoje. Atitinkamai Pirkėjas, sudaręs pirkimo-pardavimo sutartį, įsipareigoja kiekvieną dieną tikrinti minėto el. pašto dėžutę, kol bus gautas pranešimas dėl prekių pristatymo.

7. Siuntos pristatymo metu Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas privalo kartu su transporto įmonės atstovu patikrinti siuntos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę ir asortimentą.

8. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą, prekių kiekio, kokybės, asortimento neatitikimą (-us), Pirkėjas ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju transporto įmonės atstovas kartu su Pirkėju ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovu užpildo specialų siuntų patikrinimo aktą, kuriame nurodo rastus pažeidimus ar neatitikus.

9. Pirkėjui ar, atsižvelgiant į atvejį, Pirkėjo atstovui priėmus siuntą ir pasirašius transporto įmonės atstovo pateiktame duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime be pastabų, laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis, kokybė, asortimentas atitinka pirkimo ir pardavimo sutarties sąlygas, papildomos paslaugos, nurodytos duomenų kaupiklyje arba popieriniame pristatymo patvirtinime, tinkamai atliktos, jei neįrodoma priešingai.

10. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją. Priešingu atveju Pirkėjas praranda teisę reikšti Pardavėjui pretenziją dėl Prekės nepristatymo ar pavėluoto pristatymo.

11. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.

12. Jei siuntą priims ne pats Pirkėjas, Pirkėjas privalo pildydamas užsakymo pristatymo informaciją pastabų laukelyje nurodyti siuntą priimsiančio asmens duomenis.

13. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.

14. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už Prekės pristatymo termino pažeidimą, jei Pirkėjui Prekė nėra pristatoma ar pristatoma ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.

15. „Keturių rankų paslauga“ (užsakomi krovos darbai) - sunkios siuntos iškrovimas ir/ar sunešimas iš transporto priemonės pristatymo adresu (paslauga negalioja tvoros segmentams). Paslaugą atlieka du darbuotojai. Iškraunant ir nešant pakuotes Pirkėjas nedalyvauja. Paslauga taikoma pakuotėms, sveriančioms 31,5-80 kg. Bendras siuntos svoris negali viršyti 700 kg. Paslaugos kaina - 14,48 EUR už siuntą, sveriančią 31,5-80 kg ir po 11,58 EUR už kiekvienus papildomus 50 kg. Iškrovimo ir užnešimo į gyvenamąsias patalpas paslauga teikiama tik pasirinkus pristatymą iki 18 val. Po 18 val. šios paslaugos suteikti negalėsime. Savaitgaliais krovos darbai neatliekami.

16. Prekių pristatymas šeštadienį. Paslaugos kaina +50% nuo įprastos pristatymo kainos. Paslauga teikiama tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Tauragė, Telšiai, Utena), bendras siuntos svoris negali viršyti 31,5 kg.