Irklentės arba SUP (Stand up paddle boarding) – įranga, sparčiai populiarėjančiam aktyviam poilsiui ant vandens. Pripučiamos irklentės yra specialios plaukimo priemonės, kurios naudojamos vandens pramogoms, sportui ar poilsio veikloms. Pripučiamos įrklentės, pagamintos iš naujos kartos PVC Drop Stich Fusion Plus medžiagos – tvirtos, lengvos, pripučiamos net iki 27 psi, nelinksta ant jų...
Irklentės arba SUP (Stand up paddle boarding) – įranga, sparčiai populiarėjančiam aktyviam poilsiui ant vandens. Pripučiamos irklentės yra specialios plaukimo priemonės, kurios naudojamos vandens pramogoms, sportui ar poilsio veikloms. Pripučiamos įrklentės, pagamintos iš naujos kartos PVC Drop Stich Fusion Plus medžiagos – tvirtos, lengvos, pripučiamos net iki 27 psi, nelinksta ant jų stovint ir išlaiko iki 95 kg svorį. Nepriekaištingos kokybės, išskirtinio dizaino irklentės, pasirinkus tinkamą modelį, puikiai tinka plaukioti lygiu vandeniu ir esant nedidelėms bangoms. Irklenčių stabilumą užtikrina optimalus storis, o lengvumą valdyti – centrinis kilis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje Bausa lt. platus pasirinkimas žinomų gamintojų AQUATONE, AZTRON, BESTWAY, GLADIATOR, OUTLINER, SHARK, YOLO irklenčių. Pripučiamos BESTWAY irklentės – puikus pasirinkimas aktyviam laisvalaikio praleidimui ant vandens. Patogumą plaukimui stovint suteikia specialus neslidus irklenčių pagrindas. Vienas iš pripučiamos irklentės privalumų – galimybė pasiimti įrangą kartu, kad ir kur būtų keliaujama. Patogus krepšys, talpinantis reikalingus įrangos elementus, palengvina irklentės transportavimą bet kokia susisiekimo priemone: automobiliu, traukiniu, laivu ar lėktuvu. 
GLADIATOR SUP lentos – tai lengvos ir stabilios biudžetinės klasės lentos, tinkančios pradedantiesiems ir gali būti naudojamos įvairiomis sąlygomis. Rinkinyje yra viskas, ko reikia norint naudoti lentą. Lentoje yra speciali vieta daiktams kelionės metu pritvirtinti. Modelius GLADIATOR LT su dvigubo laminato PVC sluoksniais galima pripūsti net iki 26 PSI, medžiagos ir panaudotos technologijos užtikrina didelį standumą ir mažą svorį. 
SHARK irklentės pasižymi stabilumu ir manevringumu, todėl tinka pradedantiesiems, patyrusiems irklentininkams ar net SUP jogai. Jei ieškote irklentės, kuri tiktų ilgoms kelionėms ir turėtų vietos papildomiems daiktams, tai bus tinkama lenta. Lenta 15 cm storio, patogi ir tvirta. SHARK Fusion technologija (SFT) užtikrina optimalų lentos svorio, ilgaamžiškumo ir vandens stabilumo pusiausvyrą. Lenta turi papildomus SHARK Kick Tail (SKT) privalumus, kurie padeda stabiliau jaustis ant lentos ir palengvina irklavimą. Visos SHARK All Round SUP lentos yra grafiškai suprojektuotos iš unikalių Epaulette Carpet ryklio atvaizdų.
Irklentės (SUP) YOLO – lengvos, stabilios lentos bet kokio įgūdžių lygio irklininkui. Puikiai tinka irtis lygiu vandens paviršiumi ir esant mažoms bangoms. Patvari epoksidinė konstrukcija. Siūlės sutvirtintos keliais aukštos kokybės PVC sluoksniais, o svoris padidintas siekiant papildomo stabilumo. YOLO Board garsėja kaip vienas iš aukščiausios kokybės ir įspūdingiausių Stand Up Paddleboard lentų gamintojų. YOLO irklentės – grožio ir našumo derinys. Įtrauktos visos aukščiausios klasės funkcijos: dviguba guminių krovinių sistema, integruoti aušintuvai ir GoPro laikiklis, LiftSUP išskleidžiama rankena, pritaikytas stiklo pluošto pelekas ir ypač patogus EVA neslystantis paviršiaus kilimėlis. Platus, plokščias denis ir didelis tūris užtikrina lengvą ir stabilų plaukimą. Išskirtinis lentos dizainas – tikras meno kūrinys, kurį sukūrė Jake'as Meyeris.
Įvairių modelių, modifikacijų bei technologijų pripučiamos irklentės (SUP) internetu e-parduotuvėje Bausa.lt tiks pradedantiesiems ir pažengusiems, vyrams ir moterims.
1-20 iš 62