Apmokėjimas

Apmokėti už prekes, įsigytas el. parduotuvėje www.bausa.lt, galite:

Elektroninės bankininkystės sistema

Per elektroninės bankininkystės sistemą

Prisijungus prie elektroninės bankininkystės sistemos, Jums bus suformuotas apmokėjimo pavedimas už pasirinktas prekes. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Bankinis pavedimas

Bankiniu pavedimu

Apmokėti galite iš bet kurio Lietuvos arba užsienio banko. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį.

Grynieji pinigai

Grynaisiais, prekes pristačiusiam kurjeriui

Kurjeriui grynaisiais pinigais arba banko kortele galite apmokėti iki 1000,00 Eur su PVM. Apmokant grynaisiais pinigais / banko kortele skaičiuojamas 3,00 Eur su PVM grynųjų pinigų surinkimo mokestis. SVARBU: apmokant grynaisiais pinigais turėkite tikslią užsakyme nurodytą apmokėti sumą.


Elektroninės bankininkystės sistema

Išsimokėtinai su Inbank | Mokilizingu

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į Inbank | Mokilizingo sistemą, kur turėsite patvirtinti paruoštą išperkamosios nuomos sutartį. Apie pirkimo išsimokėtinai sąlygas su Inbank | Mokilizingu skaitykite čia

Mokejimo kortele

Mokėjimo kortele

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, po užsakymo peržiūros turėsite suvesti savo kortelės duomenis bei kitus Jūsų banko prašomus duomenis. Už prekes iš anksto galite atsiskaityti kreditinėmis ir debetinėmis VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis, turinčiomis saugaus atsiskaitymo internete galimybę. Šią galimybę galima aktyvuoti savo interneto banke, suvedus kortelės turėtojo duomenis, kortelės numerį, galiojimo datą ir CVV kodą. Nuo kortelės sąskaitos iš karto bus nuskaityta užsakymo suma. Jei mokėjimas nebus patvirtintas, prašome kreiptis į Jūsų kortelę išdavusį banką arba pasirinkti kitą mokėjimo būdą.Išsimokėtinai su SB LIZINGU

Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į SB lizingo sistemą, kur turėsite patvirtinti paruoštą išperkamosios nuomos sutartį. Apie pirkimo išsimokėtinai sąlygas su SB LIZINGU skaitykite čiaĮmonės rekvizitai:

UAB "GmG group"
Žirgyno g. 14, Voveriškių km., LT-77194 Šiaulių r.
Įm. kodas 301676707
PVM mokėtojo kodas: LT100004006115
Tel. +370 (655) 27740
Įmonės duomenys kaupiami ir tvarkomi Juridinių asmenų registre
Sąskaitos Nr. LT71 4010 0510 0371 5188
AB Luminor bankas
Banko kodas: 40100
SWIFT: AGBL LT 2X