Prekės kodas: I5MI04JK8441
(0)
39.72€
 / vnt.
Yra sandėlyje (99)
14 darbo dienos, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Gamintojas: WIHA
Ilgis, mm: 0
Aukštis, mm: 0
Plotis, mm: 0

Aprašymas

Tikslus ir saugus darbas - dvigubai didesne galia: „Wiha BiCut® Professional“ electric įstrižo pjovimo replės.

  • Jei standartinio našumo iš šių galingų replių nebeužtenka, tiesiog paspaudus mygtuką, jėgą galima padvigubinti.
  • Įprastu režimu „BiCut®“ be vargo pjauna tokius daiktus kaip kabeliai ar geležinės vinys. Ši funkcija tinka ne tik pjauti išskirtinai kietas medžiagas, bet ir vartotojams, kuriems reikia atlikti įprastas pjovimo užduotis ilgesnį laiką.
  • Dėl dvigubos pjovimo jėgos vartotojui tereikia panaudoti pusę rankos jėgos, užtikrinant, kad raumenims ir sausgyslėms būtų lengva dirbti. Tai žymiai sumažina mėšlungio ar slydimo riziką, jei naudojama per didelė jėga.
  • Rankenų nugarėlės taip pat pasižymi ypač plačiu dizainu, o integruotos minkštos ir kietos rankenų zonos idealiai pritaikytos žmogaus rankai.
  • Didelio našumo įstrižo pjovimo kandiklės gaminamos pagal tarptautinį IEC 60900 standartą, todėl yra patvirtintos dirbti su įtampą turinčiomis dalimis iki 1000 V kintamosios srovės.
  • Standartai: Pagaminta pagal IEC 60900.

Taikymas: Tinka pjauti įvairias medžiagas, pradedant minkštomis ir baigiant ypač kietomis, tokiomis kaip kabeliai, vinys, varžtai, varžtai, lynas, spyruoklinė viela ir grandinės. Tinka dirbti su įtampą turinčiomis dalimis, kurių įtampa yra iki 1000 V.

Gamintojas: Wiha Werkzeuge GmbH. Germany.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai