Prekės kodas: T5NT03IS1560
(0)
386.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (8)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 4.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Aukštis, m: 0,45
Ilgis, m: 0,28
Plotis, m: 0,28

Aprašymas

LAURASTAR LIFT Original Red garų generatorius

Pajuskite lyginimo laisvę su šveicarišku „Laurastar Lift“ garų generatoriumi! Nešiojamas garų generatorius apima visus kokybės, tikslumo ir estetikos standartus, kurie Šveicarų meistriškumą  paverčia pasauliniu standartu. Pirmasis „Laurastar“ nešiojamas garų generatorius „trys viename“ – garina ir valo jūsų audinius. Tai kompaktiškas lyginimo prietaisas, turintis integruotą rankeną, kuri leis Jums nusinešti prietaisą ten, kur Jums lyginti patogiausia. „Laurastar Lift“ efektyviai išlygins tiek vertikaliai pakabintą drabužį, tiek marškinius, tradiciškai lyginamus ant lyginimo lentos. Nepaprastai madingas gaminio dizainas buvo apdovanotas tarptautiniu „Red Dot“ dizaino apdovanojimu.

Unikalus profesionalaus „Laurastar“ lygintuvo padas skleidžia itin delikatų, tačiau galingą garą, kuris tinka lyginti visų tipų audinius. Vieno įkaitusio vandens lašo apimtis padidėja iki 1600 kartų. Sparčiai įkaitęs dvigubo tūrio sausas garas pasiekia kelis audinio sluoksnius iš karto. Be to, garas pasiskirsto 15 kartų greičiau, nei standartinio lygintuvo garas. Naudojant higieninį „Laurastar“ sausą itin smulkų garą (DMS), kuris palieka audinius nepriekaištingai sausus, paprastas lyginimo būdas natūraliai šalina 99,999% bakterijų, grybelio ir dulkių erkučių. Tai idealus ir ekologiškai atsakingas būdas užtikrinti, kad kūdikių ir vaikų skalbiniai būtų švarūs ir higieniški. Taip pat integruotas naujas tylus siurblys – iki 5dB mažiau triukšmo.

Su „Laurastar Lift“ nepriekaištingą lyginimo rezultatą pasieksite akimirksniu. „Laurastar Lift“ pasiruošia darbui vos per 3 min. Esant automatinio sustabdymo funkcijai, nenaudojamas generatorius automatiškai išsijungia po 10 minučių.

 • Sausas ir ypač smulkus 150°C garas naikina 100% dulkių erkučių, 99,9% bakterijų ir virusų*, kurie atsparūs 30 ir 40°C skalbimo ciklams bei užkerta kelią alergijų pasireiškimui.
 • Esant unikaliai gaminio ergonomikai prietaisą lengva sudėti, perkelti iš vienos vietos į kitą bei paruošti tik per 3 minutes.
*Patvirtinta moksliniais tyrimais, atliktais Šveicarijoje „Scitec Research SA“ labaratorijoje.

VERTIKALUS GARINIMAS

 1. Pakabinkite striukę, palaidinę, marškinius ar kostiumines kelnes ant pakabos.
 2. Uždėkite pakabą ant specialaus LAURASTAR stovo arba ten, kur jums patogu.
 3. Pirmiausia kelis kartus išpurkškite garus toliau nuo drabužių, kad patikrintumėte, ar prietaisas veikia tinkamai.
 4. Laikykite lygintuvą kelis centimetrus virš audinio ir purkškite garus link jo. Garinkite naudodami vertikalius judesius iš viršaus į apačią. Kartokite procesą, kol raukšlės išnyks. Puikus rezultatas pasiekiamas vos per kelias sekundes.
 5. Tam, kad garintumėte dar greičiau, naudokite laisvą ranką drabužiui ištempti. Tvirčiau ištempus audinį, sumažėja raukšlės ir padidėja garo efektyvumas.
 6. Pakartokite žingsnius kiekvienai drabužio daliai: švarko ar marškinių nugara, rankovės ir priekis, taip pat paslėptos dalys, pvz., kelnių vidinė dalis. Garas praeina per visus audinio pluoštus ir pašalina raukšles iš abiejų audinio pusių.
 7. Jei kuri nors dalis yra ypač susiraukšlėjusi, garindami toje vietoje lygintuvą palaikykite ilgiau.

 


LIFT PRIEŽIŪRA

 1. Išpilame vandenį iš vandens talpos.
 2. Prietaisą laikome virš kriauklės arba ten, kur gali nubėgti vanduo.
 3. Kai prietaisas atvėsęs, atidarome apvalią boilerio angą priekyje ir su plokščiu atsuktuvu atsukame atvartą pilnai ir ištraukiame.
 4. Išpilame vandenį iš boilerio.
 5. Kadangi visų „Laurastar“ boilerių talpos yra nerūdijančio plieno, išpilant vandenį nematysite rūdžių, tačiau vandenyje gali būti nuo šylančio boilerio susikaupusio kalcio.
 6. Vandenį išpilti iš boilerio reikia kas 10 val. garinimo arba kartą per mėnesį.
 7. Užsukame atvartą atgal.

 

Garinimą su „Laurastar Lift“ palengvina naujasis „Laurastar“ stovas, kurį atskirai galite apžvelgti bei įsigyti mūsų sistemoje.

 

 

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai