Virtuvės plautuvės, jų priedai – svarbus sprendimas įrengiant namuose virtuvę. Tinkamai parinkta kokybiška, efektyvi, ilgaamžė virtuvės plautuvė palengvins maisto gaminimą ir užtikrins tinkamą produktų bei indų švarą. Plautuvės virtuvei ir plautuvių priedai – svarbus įrangos virtuvei derinys, užtikrinantis švarą ir patogumą. Akmens masės plautuvės (granitinės plautuvės, Tectonite...

Virtuvės plautuvės, jų priedai – svarbus sprendimas įrengiant namuose virtuvę. Tinkamai parinkta kokybiška, efektyvi, ilgaamžė virtuvės plautuvė palengvins maisto gaminimą ir užtikrins tinkamą produktų bei indų švarą. Plautuvės virtuvei ir plautuvių priedai – svarbus įrangos virtuvei derinys, užtikrinantis švarą ir patogumą. Akmens masės plautuvės (granitinės plautuvės, Tectonite plautuvės) – be sunkiųjų metalų ir halogenų, mineralinės kilmės ekologiški produktai. Plautuvės iš akmens masės yra tvirtos, ilgaamžės ir labai atsparios dėvėjimuisi, mechaniniams, cheminiams ir temperatūrų pokyčiams: drėgmei, bakterijoms. Nerūdijančio plieno plautuvės – vienos iš plačiausiai naudojamų virtuvėje, 70 % plautuvių visame pasaulyje yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. Šios plautuvės atsparios korozijai, itin higieniškos ir visiškai neakytos, todėl jas lengva valyti. Be to, deguoniui sąveikaujant su nerūdijančiu plienu susidaro nuolat atsinaujinantis pasyvios apsaugos sluoksnis. Todėl nerūdijantis plienas yra itin atsparus aukštai temperatūrai ir rūdims. Priedai plautuvėms, tokie kaip sifonai, ventiliai – smulkmenos, be kurių sklandus darbas virtuvėje sunkiai įsivaizduojamas.

Įvairių formų viengubos ir dvigubos akmens masės plautuvės, keraminės plautuvės, nerūdijančio plieno plautuvės, plautuvių priedai – platus pasirinkimas aukštos kokybės virtuvės įrangos internetu e-parduotuvėje Bausa.lt atitiks pačių įvairiausių pirkėjų lūkesčius.

Nuolaida prekei -17%
Plieninė plautuvė FRANKE HAAPANA HPX 610
  • 95.04€
  •  / vnt.
  • 115.00€
Nuolaida prekei -29%
Plieninė plautuvė FRANKE SINOS SNX 261 RIGHT HD
Nuolaida prekei -68%
Nerūdijančio plieno plautuvė TEKA Stylo 1B 1/2D
1-20 iš 169