Slapukai

1. ĮVADAS

1.1. Elektroninėje svetainėje bausa.lt naudojame slapukus. Slapukai – tai laikmenos, saugančios informaciją Jūsų kompiuterio standžiajame diske arba naršyklėje ir leidžiančios mums nustatyti, kad esate anksčiau apsilankę Mūsų el. parduotuvėje. Naudojame slapukus, siekdami užtikrinti Jums kuo patogesnę Mūsų Interneto tinklalapio peržiūrą. Šioje Slapukų politikoje pateikta smulki informacija apie slapukus, kuriuos naudojame savo Interneto tinklalapyje.

1.2. Bet kuriuo metu naršyklėje galite atjungti slapukus ir pašalinti kompiuteryje išsaugotus slapukus. Šie veiksmai skiriasi priklausomai nuo konkrečios naršyklės ir atitinkamos jos versijos. Jūs galite prieiti prie naujausios informacijos apie tai, kaip patiems užblokuoti ar pašalinti slapukus pačių paslaugų teikėjų svetainėse, pavyzdžiui, „Chrome“, „Firefox“, „Internet Explorer“ ir „Safari“.
Tačiau tokiu atveju neturėsite galimybės naudotis visomis el. parduotuvės bausa.lt funkcijomis. Kad galėtumėte naudotis Interneto tinklalapio Jums asmeniškai pritaikytu funkcionalumu, Jūsų kompiuteris, planšetinis kompiuteris ar išmanusis telefonas turi leisti naudoti slapukus, nes mes galime užtikrinti konkrečias asmeniškai pritaikytas Interneto tinklalapio galimybes tik pasitelkdami slapukus.

2. PAPILDOMA INFORMACIJA APIE SLAPUKUS

Slapukų tipai:

 • Būtinieji techniniai slapukai
  Būtinieji techniniai slapukai yra reikalingi tinkamam, saugiam ir efektyviam Interneto svetainės veikimui užtikrinti. Be šių slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras Interneto svetainės paslaugas arba ji veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų.
 • Lankytojų išankstiniu sutikimu naudojami (pasirenkamieji) slapukai
  Tai slapukai, kurie yra naudojami tik gavus Jūsų išankstinį sutikimą, kurį galite išreikšti paspaudę mygtuką „Sutinku“ Interneto svetainės puslapio apačioje iškylančioje slapukų juostoje.
 • Funkciniai slapukai
  Funkciniai slapukai padeda apsilankymą Interneto svetainėje padaryti patogesnį ir malonesnį. Mes naudojame funkcinius slapukus, kad galėtume atsiminti Jūsų pasirinkimus, pvz., kalbų ir kitus internetinius nustatymus. Šie slapukai leidžia Interneto svetainei įsiminti Jūsų parinktis, kad kitą kartą apsilankius Interneto svetainėje Jums būtų patogiau ja naudotis ir nereikėtų visos šios informacijos įvesti iš naujo. Funkciniai slapukai neseka Jūsų veiksmų kitose svetainėse.
  Mes naudojame toliau nurodytus funkcinius slapukus:
  - Registracijos slapukai leidžia atpažinti, ar Jūs turite elektroninės parduotuvės paskyrą ir ar ja konkrečiu atveju naudojatės.
  - Interneto svetainės ir elektroninės parduotuvės nustatymų slapukai prisimena Jūsų pasirinktus Interneto svetainės ir elektroninės parduotuvės nustatymus (kalbos, laiko zonos ir kt.);
  - Slapukai, kurie leidžia rodyti turinį, skirtą tam tikroms teritorijoms. Šiuos slapukus naudoja programinė įranga, kuri, vadovaudamasi informacija, kurią suteikia Jūsų naršyklė, nustato, kurioje geografinėje vietovėje prisijungiate prie Interneto svetainės. Slapukų perduodama informacija yra anoniminė ir yra naudojama siekiant pasiūlyti aktualias prekes konkrečioje teritorijoje arba reklamos tikslais.
  - Slapukai, leidžiančius veikti lizingo mokėjimų skaičiuoklės funkcijai. Įsigydami prekes elektroninėje parduotuvėje, turite galimybę pasirinkti atsiskaitymą išsimokėtinai, naudojantis „Inbank | Mokilizingo“ arba UAB „SB lizingo“ teikiamomis paslaugomis.
 • Analitiniai (statistiniai) slapukai
  Mes naudojame analitinius (statistinius) slapukus, kad surinktume informaciją apie naudojimąsi Mūsų Interneto svetaine. Šių slapukų pagalba surinkti duomenys suteikia Mums informacijos, kaip dažnai lankotės Mūsų Interneto svetainėje, kuriose Mūsų Interneto svetainės vietose praleidžiate daugiausiai laiko, kuriose Interneto svetainės vietose dažniausiai kyla klaidos. Šie slapukai padeda mums taisyti Interneto svetainės klaidas. Taip pat jie leidžia mums sukurti patogesnę Interneto svetainės struktūrą ir turinį.
 • Tiksliniai (reklaminiai) slapukai
  Mes naudojame šią informaciją, siekdami pateikti Jums reklamą, atitinkančią Jūsų interesus ir apriboti reklamų rodymo kartų skaičių. Šie slapukai mums leidžia užfiksuoti Jūsų apsilankymą Interneto svetainėje, puslapiuose, kuriuos lankėte prieš tai, ir nuorodas, kurias sekėte, ar jau matėte konkrečią reklamą arba tam tikro tipo reklamą, ir kiek laiko praėjo nuo tada, kai ją matėte.
  Žemiau pateikiame detalią informaciją apie Interneto svetainėje naudojamus slapukus pagal jų rūšis, paskirtį, savininką ir galiojimo laikotarpį.
Pavadinimas:
_gat
Aprašymas:
Slapukas reikalingas, jog būtų ribojamas skaičius užklausų spaudžiant nuorodą.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu.
Galiojimo laikas:
1 minutė
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_gid
Aprašymas:
Slapukas naudojamas, jog būtų atpažįstamas naudotojas.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
24 valandos
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius
Pavadinimas:
_ga
Aprašymas:
Slapukas renka informaciją apie vartotojų elgseną svetainėje ir yra naudojamas siekiant išsaugoti statistinę informaciją.
Sukūrimo momentas:
įėjimo į svetainę metu
Galiojimo laikas:
2 metai
Naudojami duomenys:
unikalus identifikatorius