Prekės kodas: L2VP04IY16865
(0)
11.59€
 / vnt.
Yra sandėlyje (52)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Trasos, garažai

Aprašymas

Policijos automobilių rinkinys tikrai patiks kiekvienam vaikui! Juk žaisti, įsivaizduojant įvairias ekstremalias situacijas ir vykti į jas su specialiai tam skirtais automobiliais ir lėktuvais, intriguojančiai smagu ir paslaptinga. Rinkinys gali būti nuostabia dovana vaikui. Žaislinis policijos mašinų ir parkingo rinkinys OC111 tinka žaisti tiek namuose, tiek lauke.
Rinkinio turinys:
  • 2 automobiliai, 2 lėktuvai
  • Lengvai surenkama automobilių stovėjimo aikštelė
ĮSPĖJIMAS: Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų.
DĖMESIO!
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai