Prekės kodas: L5VP04KL3140
(0)
101.64€
 / vnt.
Yra sandėlyje (1)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Aprašymas

Automobilinė sėdynė SPARCO F300i ISOFIX GRUPĖ 0 (0-13 kg)
 
„Sparco“ kompanija yra didžiausia ir labiausiai žinoma saugos įrangos gamintoja pasaulyje lenktynių ir ralio automobiliams, plačiai žinoma „Formula 1“, „WRC“, „NASCAR“ serijose ir ne tik. „Sparco“ automobilių sėdynėse naudojamuose sprendimuose naudojame daugelį metų patirtį automobilių raliuose, novatoriškiausias saugos technologijas ir paruoštus intuityvius sprendimus, kurie palengvina kasdienį gyvenimą savo vaiko labui.
 
Mūsų gaminiai yra ne tik kokybiški, kokybiški, originalūs, o ypač saugūs. „Sparco“ sėdynės užtikrina naudojimo patikimumą ir išsamią gamyboje naudojamų medžiagų pasirinkimą - jūsų vaiko gerovę.
.
Elemento aprašymas
 
Originalus Sparco vaiko kėdutė, skirta jauniausiems vaikams nuo 0 iki 18 mėnesių - specialus svoris nuo 0 iki 13 kg. Sėdynėje yra veliūrinis, patogus dangtelis, lengvai išardomas skalbimui ar valymui, sėdynės laikiklis turi 3 reguliavimo pozicijas, idealiai tinka šerti ir šliaužti ir neslystantiems turėklams. Sėdynėje įrengta stūmoklio sistema, skirta montuoti ant vežimėlio rėmo, taip pat yra reguliuojamas saulės skydelis.
 
Kiekvienas mūsų gaminys turi originalią „Sparco“ hologramą.
 
Grupė: 0+
Svoris: 0-13 kg
Amžius: 0–18 mėnesių (apytiksliai)
Tvirtinimo sistema: universalus su saugos diržais arba ISOFIX sistema
Identifikacija: ECE R44 / 04
 
ISOFIX sistema tvirtina pagrindą tiesiai prie ISOFIX automobilio tvirtinimo elementų, taip sumažindama sėdynės padėties paklaidą
vežėjas lengvai užsikabina prie pagrindo
kojos atrama suteikia stabilumą, spaudos / atleidimo mechanizmą - galima vienu ranka
universalus - skirtas naudoti lauke, kaip sėdynė automobiliui ir su ISOFIX pagrindu
 
 
Saugumas
Išbandėme automobilių sėdynių judančias dalis ir jų mechanines savybes. Mes taip pat atlikome avarijų bandymus, kad patikrintume, ar jie atitinka aukščiausius saugos reikalavimus. Visi apmušalai gali būti pašalinti ir plauti 40 laipsnių kampu.
Visose SPARCO vaikų sėdynėse yra Olandijos sertifikatai, kurie yra aukščiausio lygio saugos ir kokybės ženklas.
Kiekviena SPARCO automobilio sėdynė turi originalią oranžinę homologacijos etiketę R44 ECE. Oranžinė etiketė garantuoja, kad sėdynė atitinka pagrindinius Europos saugos standarto ECE R44 reikalavimus.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai