Vaikų prekės – įvairių rūšių žaislai ir žaidimai, nepakartojami elektriniai automobiliai ir motociklai užtikrina įdomias, naudingas ir skirtingo pobūdžio veiklas vaiko kasdienybėje. Žaislai ir žaidimai – kiekvieno vaiko aplinka, turinti didžiulę įtaką jo ugdymui. Pasaulis vaikams – tai didelė žaidimų aikštelė, todėl svarbu juos aprūpinti žaislais, kurie skatintų jų kūrybiškumą...

Vaikų prekės – įvairių rūšių žaislai ir žaidimai, nepakartojami elektriniai automobiliai ir motociklai užtikrina įdomias, naudingas ir skirtingo pobūdžio veiklas vaiko kasdienybėje. Žaislai ir žaidimai – kiekvieno vaiko aplinka, turinti didžiulę įtaką jo ugdymui. Pasaulis vaikams – tai didelė žaidimų aikštelė, todėl svarbu juos aprūpinti žaislais, kurie skatintų jų kūrybiškumą ir ugdytų socialinius įgūdžius. Žaidimų metu formuojasi vaiko pažintiniai, kognityviniai, motoriniai procesai, valia, savireguliacija, kūrybinis mąstymas, komandinio darbo įgūdžiai, lyderio savybės, ir svarbiausia – vaizduotė. Visi žaislai, žaidimai stimuliuoja vaiko raidą. Galima rinktis iš daugybės vaikiškų žaislų kiekvienai progai pagal vaiko amžių, pomėgius, poreikius ir gebėjimus: lavinamieji žaislai, kūrybiniai rinkiniai, stalo žaidimai, lėlių vežimėliai, vaikiškos palapinės, žaisliniai automobiliai, vaikų žaidimų baldų rinkiniai, futbolo stalai. Nereikia pamiršti, kad ir būdami labai maži, vaikai dažnai jau turi savo pageidavimų ir norų. Vaiką gali traukti konkretus žaislas, spalva, ypatinga forma ar kiti elementai. Jei vaikui bus galimybė rinktis iš skirtingų variantų, sėkmingai formuosis jo individualumas ir galimybė atrasti pasaulį pagal save. Elektrinis automobilis, motoroleris ar triratis motociklas – kiekvieno vaiko svajonė ir puikus būdas lavinti koordinaciją, savarankiškumą, saugaus elgesio įgūdžius. Teigiamai stimuliuojantys žaislai gali daryti didelę teigiamą įtaką, tuo pat metu kurdami smagius vaikystės prisiminimus. 

Prekės vaikams internetu suteikia galimybę tėveliams apsipirkti tada, kai prižiūrint vaikus atsiranda laiko, o ne tuomet, kai dirba parduotuvė, todėl pasirinkus apsipirkimą internetu patogiausią laiką apsipirkti renkasi pats pirkėjas. Gerai pažindami vaiko savybes ir elgseną, tėveliai nesunkiai supras, kas naudingiausia ir įdomiausia jų vaikui, o e-parduotuvėje Bausa.lt suras platų žaislų ir žaidimų pasirinkimą pagal kiekvieno vaiko pomėgius ir poreikius.

1-20 iš 890