Prekės kodas: I5AP02AH3160
(0)
62.16€
 / vnt.
Yra sandėlyje (1)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€

Prekės informacija

Aprašymas

 APIBŪDINIMAS
Turbūt kelis kartus nebuvo tikras, ar po vakarykščio vakarėlio galite atsidurti už vairo. Netgi po nekalto vyno taurės gali būti, kad jūsų alkoholio kiekis kraujyje viršija leistiną 0,2 procento alkoholio kiekį kraujyje. Vairavimo neblaivus padariniai gali būti labai skausmingi. Su „Tracer X111“ alkoholio testeriu galite greitai patikrinti alkoholio kiekį iškvėptame ore. Dėl savo mažų matmenų labai tikslus degalų elementų alkoholio testeris yra praktiškas įtaisas kiekvienam vairuotojui.
 
• Minimalistinis ir elegantiškas dizainas
• Patikimumas patvirtintas laboratoriniais tyrimais EA-402 M: 2013 PW-05.
• Neribotas kalibravimas
• Dažni matavimai ir didelis tikslumas
 
Neribotas kalibravimas
 Tam, kad būtų užtikrinti tinkami rezultatai ir sklandus prietaiso veikimas, nurodyto modelio alkotesteriai turėtų būti kalibruojami po 500 naudojimo atvejų arba po vienerių metų darbo. Kalibravimo atžvilgiu tai yra labai svarbus priežiūros etapas, nes laikas, temperatūra ir laikymo sąlygos ar net didelis rezultatų skaičius gali įtakoti prietaiso jutiklio tikslumą.
 
Profesionalus kuro elementų jutiklis
Kuro elementų jutiklis garantuoja puikų patikimumą ir tikslumą. Jutiklį sudaro medžiaga, reaguojanti su alkoholio molekulėmis įkvepiamame ore, todėl ji visada gali duoti tikslius rezultatus. Duoto jutiklio tarnavimo laikas yra net 5 kartus ilgesnis nei puslaidininkio jutiklio. „Tracer X111“ modelio tikslumą galima palyginti su policijos patrulių naudojamais prietaisais.
 
Paprastas valdymas ir elegantiškas dizainas
„Tracer“ alkoholio testerį lengva naudoti. Jei norite pradėti matavimą, tiesiog įjunkite kandiklį ir paspauskite maitinimo mygtuką. Po kelių sekundžių netrukdomo kvėpavimo prietaisas parodys rezultatą. „Tracer X111“ leidžia išsaugoti paskutinius 10 rezultatų. Įrenginyje yra 5 kandikliai. Mažas „Alco“ testerio dydis taip pat yra didelis privalumas, nes jį galite lengvai laikyti automobilių saugykloje.
Specifikacija:
• Jutiklis: kuro elementas
• Rezultatai: w: 0,00–2,00mg / L; 0,00–4,00 g / l; 0,00-0,40% BAC; 0,00-4,00 ‰ BAC.
• Tikslumas: ± 0,006% BAC esant 0,05% BAC.
• Atmintis: 10 rezultatų
• Maitinimas: 2x AAA akumuliatoriaus (komplekte nėra).
• Priedai: 5x kandiklis
 
TECHNINIAI DUOMENYS
Ekranas: 1
Alkūnio jutiklio jutiklis: Electrochemica
Serija: Kelionės ir nuotykiai
 
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai