Prekės kodas: K5IK02BQ4020
(0)
34.31€
 / vnt.
Yra sandėlyje (1)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

 APIBŪDINIMAS
Turėdami profesionalų įrašymo studijos mikrofono rinkinį, galite būti pasirengę bet kuriuo metu veikti, nesvarbu, ar darote balso perklausą, transliaciją internetu, vlogą, diktavimą, žaidimus ar transliaciją. Šis mikrofono rinkinys gali būti naudojamas įrašams namuose ar profesionaliose studijose.
• KONDENSATORIŲ MIKROFONAI - vidinis mikroschemos mikroschemų rinkinys ir PCBA yra skirti paprastam naudojimui, kuriam įjungti nereikia papildomos fantomo galios. Tiesiog įdėkite 3,5 mm mikrofono kaištį į darbalaukio garso lizdą, tada eikite, pradėkite būti „YouTuber“ arba mėgaukitės žaidimo pokalbiais su savo draugu.
• „MIC STAND“ - MIKROFONO KĖLIMO ARMOS IR spaustukas - reguliuojama žirklinio mikrofono rankena su aukštos kokybės plienu ir didelėms apkrovoms. Jūsų mikrofonas visada išliks vietoje, kai pastatysite reguliuojamą mikrofono strėlės ranką į geriausią padėtį. Naudodamiesi šiuo strėlės mikrofono stovu, galėsite užbaigti įrašymą ar transliaciją be pertraukų ar varginančių pakartojimų, nes pakabos mikrofonas laikysis tiksliai ten, kur norite.
• STUDIO BUMO STIKLO STABELIS MONTUOTAS - Pagerina įrašymo ir transliavimo kokybę stabilizuodamas ir izoliuodamas mikrofoną nuo iškilimų ir barškinimų ant stalo ar stalo. Padėtas stalo spaustukas ant šio transliuojančio mikrofono stovo apsaugo stalo paviršių nuo pažeidimų ir sumažina vibracijos triukšmą.
• Žirklinis strypas su visa pasukama ir reguliuojamo aukščio strėlės rankena leidžia nepriekaištingai išdėstyti mikrofono laikiklį.
 
TECHNINIAI DUOMENYS
Jautrumas: 38dB
Laido ilgis: 2,5m
Perdavimo juosta (Hz - kHz): 30-16
Triukšmo sumažinimas: taip
Įrenginio pasvirimo kampo nustatymas: Taip
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai