Vibro plokštės e-parduotuvėje Bausa.lt pasižymi eksploatavimo patogumu ir techninėmis savybėmis. Vibro plokštės skiriasi išmatavimais, variklio galia, grunto tankinimo jėga bei gyliu. Vibro plokštės pakankamai kompaktiški įrankiai, juos galima naudoti ir patalpose, pvz. statomo namo viduje. Vibro plokštė gali būti dyzelinė, benzininė, universali arba reversinė. Reversinė vibro plokštė...
Vibro plokštės e-parduotuvėje Bausa.lt pasižymi eksploatavimo patogumu ir techninėmis savybėmis. Vibro plokštės skiriasi išmatavimais, variklio galia, grunto tankinimo jėga bei gyliu. Vibro plokštės pakankamai kompaktiški įrankiai, juos galima naudoti ir patalpose, pvz. statomo namo viduje. Vibro plokštė gali būti dyzelinė, benzininė, universali arba reversinė. Reversinė vibro plokštė reikalinga didelės apimties darbams atlikti. Ji veikia reversu, todėl įrenginį patogu valdyti. Kuo sunkesnė vibro plokštė, tuo ji stipriau spaudžia ir intensyviau veikia apdirbamą plotą. Vibro plokštės BAUSWERN, HECHT – pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tankinimo greitis ir kokybė yra pakankamai aukšti. Ši tankinimo įranga turi paklausą ir dėl to, kad ją lengva transportuoti ratukais, jaučiamas aukštas darbinis komfortas dėl sumažintos vibracijos rankoms. Naujos gamybos modernios vibro plokštės gaminamos su antivibracine rankenos sistema, mažinančia vibracijos perdavimą dirbančiam žmogui. 
Kokia vibro plokštė reikalinga? Kaip išsirinkti tinkamą įrankį numatomiems darbams?
Vibro plokštė arba grunto tankintuvas palengvins sudėtingus grunto ruošimo darbus, jeigu renkantis bus kreipiamas dėmesys į įrankio paskirtį, tai yra kokiems darbams pritaikytas ir kiek dažnai su juo bus dirbama:
Vibro kojos puikiai tinka tranšėjų ir vamzdynų linijų, pamatų tankinimui, asfalto klojimo ir kituose darbuose.
Vienakryptės vibro plokštės dažniausiai naudojamos grunto ir asfalto tankinimui, betono klojimui, pagrindo ruošimui.
Reversinės vibro plokštės yra skirtos užtikrinti tvirtą pagrindą tarp viršutinio dirvožemio ar kito įrengto pagrindo ir apatinio sluoksnio. Tipinis reversinių vibro plokščių panaudojimas yra grioviai, vamzdynai, pėsčiųjų ir dviračių takai, pastatų ir sodo aplinka.
Kitas svarbus vibro plokštės pasirinkimo kriterijus yra tankinimo galia: ji gali svyruoti nuo 15 (ir mažiau) iki 200 kN. Vibro kojų tankinimo jėga yra mažiausia, ji siekia 15–17 kN, vienakrypčių vibro plokščių tankinimo jėga yra didesnė, ji gali siekti 20–25 kN, o reversinių vibro plokščių tankinimo jėga yra didžiausia, ji gali siekti ir 200 kN.
Vibro plokštės dažnai pasirenkamos, atsižvelgiant ir į įrankio svorį. Nusprendus, kokio svorio vibro plokštė galėtų būti tinkamiausia, iš siūlomų modelių tikrai galėsite išsirinkti labiausiai tinkantį. Darbas su vibro plokšte gali būti palengvinamas ir tada, kai tai yra atliekama ant tam tikro paviršiaus. Pavyzdžiui, jei darbas vyksta ant minkšto paviršiaus, ant vibro plokštės gali būti montuojamas guminis padas, kuris palengvina darbo eigą. Vibro plokštės gali sverti 62–95 kg, vienakryptė vibro plokštė sveria maždaug 65–108 kg, o reversinės vibro plokštės gali sveri iki 700 kg.
Neretai kyla klausimas, kurio tipo vibro plokštės galėtų geriausiai pasiteisinti – benzininės ar dyzelinės. Iš tiesų tarp šių dviejų pasirinkimų nėra labai didelių skirtumų, todėl svarbiausiu aspektu gali būti tai, kokia yra pasirinkto kuro kaina.
E-parduotuvėje Bausa.lt, pasitarę su parduotuvės konsultantu, galėsite išsirinkti smulkiems darbams skirtus kompaktiškus prietaisus arba galingesnius variantus su didesne tankinimo jėga.
Nuolaida prekei -23%
Vibro plokštė HECHT 1113, 83 kg
  • 384.00€
  •  / vnt.
  • 499.00€
Nuolaida prekei -17%
Top prekė Lietuvoje
Vibro plokštė HECHT 1114, 92 kg
  • 440.00€
  •  / vnt.
  • 529.00€
Nuolaida prekei -28%
Vibro plokštė Powerlink 84 kg.
  • 440.00€
  •  / vnt.
  • 607.00€
1-5 iš 5