Šiukšlių rūšiavimo sistemos – patogus ir estetiškas sprendimas tvarkingam atliekų rūšiavimui. Įmontuojamos, tvirtinamos prie sienos šiukšlinės vieno, dviejų, trijų ar keturių kibirėlių pagamintos iš antiseptinių medžiagų, mažinančių bakterijų dauginimąsi – modernus būdas atliekų tvarkymui.Šiukšlių rūšiavimo sistemos FRANKE – modernios, harmoningos ir funkcionalios naujos kartos atliekų...

Šiukšlių rūšiavimo sistemos – patogus ir estetiškas sprendimas tvarkingam atliekų rūšiavimui. Įmontuojamos, tvirtinamos prie sienos šiukšlinės vieno, dviejų, trijų ar keturių kibirėlių pagamintos iš antiseptinių medžiagų, mažinančių bakterijų dauginimąsi – modernus būdas atliekų tvarkymui.

Šiukšlių rūšiavimo sistemos FRANKE – modernios, harmoningos ir funkcionalios naujos kartos atliekų rūšiavimo sistemos, pagamintos iš perdirbtos medžiagos. Atliekų gausa ir jų tvarkymas – aktuali problema kasdieniniame gyvenime. FRANKE sistemos padeda patogiai rūšiuoti įvairias atliekas ir prisidėti prie tvarios aplinkos kūrimo. Įvairių formų, skyrių ir išmatavimų rūšiavimo sistemos atliekoms lengvai pritaikomos kiekvienoje virtuvėje. Rūšiavimo sistema šiukšlėms FRANKE pagaminta iš antiseptinių medžiagų, mažinančių bakterijų dauginimąsi 99 %. Dėl  siaurų rėmo elementų ir pertvarų pasiekiama maksimali šiukšlių dėžės talpa, o apgalvotas dizainas leidžia efektyviau išnaudoti erdvę po kriaukle. Atliekų rūšiavimo sistemos gali būti integruojamos spintelėse arba tvirtinamos prie spintelių sienelių šonuose. Skirtingo dydžio atliekų talpos gali būti sukomplektuotos ir išdėstytos pagal individualius poreikius. Pavyzdžiui, mažos talpos kibirėliai su dangteliais idealiai tinka maisto atliekoms. Kibirėliai su tvirta rankena sudėti į esamą stalčių. Dangtis naudojamas ir kaip lentyna. FRANKE šiukšlių rūšiavimo sistema internetu elektroninėje parduotuvėje Bausa.lt – patogus ir estetiškas būdas tvarkyti atliekas.

Nuolaida prekei -10%
Šiukšliadėžė FRANKE, Easy Sort, 60-3, 3x14,5l
Nuolaida prekei -22%
Šiukšliadėžė FRANKE, FX 60, 26L + 2x11 L
  • 194.00€
  •  / vnt.
  • 249.01€
Nuolaida prekei -22%
Šiukšliadėžė FRANKE, FX 60, 2x26 L
  • 194.00€
  •  / vnt.
  • 249.01€
1-20 iš 21