Prekės kodas: V5SS03DW1430
(0)
Nuolaida prekei-22%
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
Nuolaida prekei-22%
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
Nuolaida prekei-22%
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
  • Šilumos siurblys oras-vanduo HAIER Super Aqua Split AW042SSCHA / HU062WAMNA, 4 kW
  • Šilumos siurblys oras-vanduo HAIER Super Aqua Split AW042SSCHA / HU062WAMNA, 4 kW
  • Šilumos siurblys oras-vanduo HAIER Super Aqua Split AW042SSCHA / HU062WAMNA, 4 kW
3,800.00€
 / vnt.
4,900.00€ / vnt.
Yra sandėlyje (10)
Nuo 2 iki 5 darbo dienų, Kaina: 0.00€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Oras-vanduo šilumos siurblys
Gamintojas: HAIER
Energetinio efektyvumo klasė: A+++
Galia, kW: 4,0
Šaltnešis: R32
Kilmės šalis: Kinija

Aprašymas

Šilumos siurblys HAIER Super Aqua Split AW042SSCHA / HU062WAMNA – efektyviausias ir ekologiškiausias sprendimas pastatų šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šilumos siurblys leidžia reguliuoti įvairias temperatūros ribas, taip pat pritaikyti ją pagal vartotojo patogumą. Šilumos siurbliai SUPER AQUA SPLIT siūlo itin tylų darbą – 60 dB, naudojamas tylus ventiliatoriaus variklis. Aiškūs ir intuityvūs valdikliai leidžia lengvai ir skaidriai valdyti visą šildymo sistemą ir karšto vandens temperatūrą.


Išmanusis jutiklis neleidžia sistemai užšalti atšiauriomis sąlygomis. Srauto jungiklis stebi ir signalizuoja, kai vandens srautas yra minimalus, o tai padeda išvengti sistemos vandens užšalimo aušinimo režimu.


Aukšta tiekiamo vandens temperatūra. HAIER Super Aqua Split  tinka tiek šildomų grindų, tiek radiatorinėms sistemoms. Tiekiamo vandens temperatūra (60 °C) palaikoma be papildomų šildytuvų net tuomet, kai aplinkos temperatūra nukrenta iki -14 °C


Platus darbinis diapazonas. Šildymo režimas veikia net tuomet, kai lauke temperatūra nukrenta iki -25 °C


Paprastas trečiųjų šalių BMS sprendimas. Vidiniame bloke integravus MODBUS RTU ryšio protokolą, įrenginį galima tiesiogiai prijungti prie trečiųjų šalių BMS ar BAS. Papildomas MODBUS adapteris nereikalingas.


Didelis efektyvumas. Sezoninio patalpų šildymo energijos vartojimo efektyvumo klasė siekia A+++, kai tiekiamo vandens temperatūra yra 35 °C ir A++, kai tiekiamo vandens temperatūra yra 55 °C.


Nepriekaištingas veikimas. Aplinkai draugiškas R32. Įrenginyje naudojamas R32 šaltnešis, kuris, lyginant su kitais šaltnešiais, pavyzdžiui, R410A, daro mažesnį poveikį aplinkai. R32 visuotinio atšilimo potencialas (GWP) siekia vos trečdalį R410A. Šis aplinkai draugiškas sprendimas ženkliai sumažina CO2 emisiją.

Maksimalus komfortas – garantuotas šildymas. Papildomas šildytuvas. Papildomo šildytuvo funkcija nustatoma laidiniu valdikliu. Rekomenduojame papildomo šildytuvo funkciją laikyti įjungtą kai kuriuose šaltesniuose ar drėgnesniuose regionuose. Kai lauko temperatūra per žema ir nepavyksta pasiekti nustatytos tiekiamo vandens temperatūros, automatiškai įjungiamas papildomas šildytuvas. 

Avarinis režimas. Išskyrus papildomam šildytuvui. HAIER Super Aqua Split  galima derinti su sistemoje esančiu katilu. Įrenginiui nustojus veikti dėl nenumatytų problemų, katilą ar papildomą šildytuvą galima naudoti atskirai arba kartu kaip atsarginę sistemą, kad šildymas nesustotų

Sterilizavimas – galima tiesiogiai aktyvinti sterilizavimo funkciją ir valdiklyje nustatyti sterilizavimo datą ir laiką. Vandens talpykloje reguliariais intervalais temperatūra pakeliama iki 75 °С, kad žūtų visos vandenyje esančios legionelių bakterijos. Sterilizavimo metu valdiklio ekrane rodoma piktograma, įspėjanti naudotojus apie vykstančią procedūrą. Pastaba: tik tuomet, kai karšto vandens talpyklos elektrinis šildytuvas yra valdomas HAIER įrenginiu.


DĖMESIO !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės