Prekės kodas: S2ST02CG2919
(0)
289.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 18.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šiltnamis
Danga: Polikarbonatas
Šiltnamio ilgis: 2 - 10 m
Šiltnamio plotis: 3 m
Šiltnamio aukštis: 2,10 m
Šiltnamio plotas: 12 - 30 m²
Kilmės šalis: Rusija

Aprašymas

Durų praėjimo plotis 80 cm.
Šiltnamis dengtas 4 - 6 mm storio polikarbonato plokštėmis. Ši danga dėl savo patvarumo ir ilgaamžiškumo tarnaus daugelį metų. Ji yra lengva, pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis. Polikarbonatinė danga turi oro tarpą, kurio dėka pasiekiami mažesni temperatūros svyravimai. Kol oro temperatūra dar žema, polikarbonatinė danga sulaiko šaltį ir neleidžia jam patektį į šiltnamį, o karštą vasaros dieną ji laužia saulės spindulius ir neleidžia šiltnamyje esančiam orui įkaisti per daug. Tokiu būdu augalai neperkaitinami, nenudeginami nuo tiesioginių saulės spindulių.
Šiltnamyje Stronger durys montuojamos iš abiejų šiltnamio galų. Viršutinė durų dalis gali būti naudojama kaip langelis/orlaidė papildomai šiltnamio vėdinimo sistemai.
Šiltnamio rėmas yra pagamintas iš cinkuoto plieno kvadratinių profilių 20 x 20 x 1,2 mm.
Šiltnamio galai jau yra suvirinti gamykloje, o lankai išlenkti iš vientiso metalo, dėl to Stronger šiltnamio surinkimas yra paprastas ir neužima daug laiko. Vientiso metalo arkos garantuoja šiltnamio stabilumą ir didelį tvirtumą.
Žiemos metu šiltnamio išmontuoti nereikia.
Negalima naudoti sieros dūmadėžių ar kitų cheminių medžiagų, kurios kenkia metalinėms ir plastikinėms šiltnamio konstrukcijoms!
Polikarbonatinė danga prie rėmo prisitvirtina su varžtais. Papildomai galima įsigyti metalines įtempimo juostas polikarbonatinės dangos tvirtinimui.
Komplekte durų ir orlaidžių rankenėlės.
Šiltnamis gali būti statomas ant pamato. Galima šiltnamį sukomplektuoti su 6 mm storio polikarbonatu.
Gamintojas-Rusija. Gamintojo garantija - 10 metų.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės