Prekės kodas: S2ST02NY2922
(5)
369.00€
 / vnt.
Get Notifications (When This Product In Stock)" out-of-stock="" style="display:none;">
Nėra sandėlyje
10 darbo dienos, Kaina: 13.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šiltnamis
Danga: Polikarbonatas
Šiltnamio ilgis: 4–20 m
Šiltnamio plotis: 3 m
Šiltnamio aukštis: 2 m
Šiltnamio plotas: 12 - 60 m²
Kilmės šalis: Rusija

Aprašymas

Šiltnamis Orbita dengtas 4–6 mm storio kanalinio polikarbonato lakštais gamintais Europoje. Polikarbonato gamintojas suteikia šiai dangai 10 metų garantiją. Abiejuose šiltnamio galuose yra dureles, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidė. Abiejuose galuose esančių durų dėka, galima šiltnamį pertverti ir skirtingose pusėse auginti skirtingas daržoves. Atstumas tarp šiltnamio lankų – 1 metras. Šiltnamis pagamintas iš  60x20 mm ir 44x15 mm profilio. Šiltnamis Orbita atlaiko sniego apkrovą iki 20 kg / m². Tai nėra daug, tačiau toks atsparumas tikrai ne riba. Didesnis atsparumas sniego apkrovai pasiekiamas montuojant šiltnamyje papildomus arkų sustiprinimus. Sumontavus sustiprinimus į kas antrą šiltnamio arką – šiltnamio atsparumas sniego apkrovai padidės iki 70 kg / m². Į pagrindinį šiltnamio Orbita komplektą sustiprinimai neįtraukti. Taip daroma, kad šiltnamio kaina nedidėtų ir pirkėjai, kurie turi galimybę periodiškai nuvalyti nuo šiltnamio susikaupusį sniegą, nepermokėtų už šiltnamį.
SVARBU: Šiltnamio komplektacijoje nėra arkų sustiprinimų, todėl žiemos laikotarpiui rekomenduojama arba atskirai įsigyti sustiprinimus, arba savarankiškai padaryti medines ar metalines arkų atramas.
SVARBU: Atkreipti dėmesį kaip šiltnamio duryse įmontuotos orlaidės: jei atsidaro tik šiltnamio orlaidės viršus (kaip plastikinių langų), o ne šonas – lyjant lietui per paliktą atvertą orlaidę į šiltnamį prilis. Prilis tiesiai ant šiltnamio viduje esančio takelio. 
Papildomai prie šio šiltnamio galima įsigyti:
  • Aliuminę difuzinę juostelę polikarbonato lakštų galų sandarinimui
  • Takelio ar lysvių atskyrimus
  • Mechaninę arba pusiau automatinę laistymo sistemą
  • Augalų parišimo komplektus
DĖMESIO !
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (2)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 2)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės