Prekės kodas: S5ST02PZ1240
(0)
389.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (326)
6 darbo dienos, Kaina: 11.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šiltnamis
Danga: Polikarbonatas
Šiltnamio ilgis: 2–12 m
Šiltnamio plotis: 2,35 m
Šiltnamio aukštis: 2,35 m
Šiltnamio plotas: 4,7–28,2 m²
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Šiltnamis KLASIKA Bernard – patikimas, ilgaamžis, dėl nesudėtingos konstrukcijos lengvai surenkamas. Tai dvišlaitis šiltnamis, puikiai tinkantis auginti įvairias kultūras. Tokio tipo šiltnamyje optimaliai išnaudojamas visas jo plotas. Šis modelis yra ypatingai tvirtas, kadangi karkasas pagamintas iš 1 mm storio ir 78 mm pločio cinkuoto plieno profilių. Profilių cinko storis 275 g/m² atitinka ypač aukštos kokybės reikalavimus. Šiltnamis dengiamas pagal matmenis supjaustyta polikarbonato danga. Dangai naudojamas tik kokybiškas, europietiškas 4 mm arba 6 mm storio kanalinis polikarbonatas, kuris užtikrina savo ilgaamžiškumą bei išskirtines termoizoliacines savybes. Dėl savo skaidrumo (apytikslis skaidrumas ~85 %) polikarbonatas puikiai praleidžia augalams reikalingą saulės šviesą, o dėl UV stabilizatorių, apsaugo augalus nuo pavojingo tiesioginių saulės spindulių poveikio. Pasirinkę šiltnamį su polikarbonato danga, būsite ramūs dėl jo ilgaamžiškumo, kadangi dangai suteikiama net 10 metų gamintojo garantija!
Šiltnamis puikiai tinka ne tik Lietuvos klimato sąlygoms, tvirtinimo kojos visu perimetru įkasamos į žemę po 40 cm gylyje. Specialios konstrukcijos aliumininis kraigas suteikia šiltnamiui tvirtumo bei išskirtinumo, taip pat apsaugo polikarbonatą nuo papildomos drėgmės patekimo. Komplektacijoje pateikiami sutvirtinimai į kiekvieną arką, todėl žiemos metu nereikia išmontuoti. Šiltnamio privalumai:
 • Tvirtas cinkuoto metalo Omega formos profilių karkasas
 • Gaminamas iš 1 mm storio 78 mm pločio cinkuoto plieno juostos
 • Specialios konstrukcijos aliuminis kraigas polikarbonato apsaugai
 • Lengvai ir greitai surenkamas
 • Pateikiama detali montavimo instrukcija su grafiniais brėžiniais
 • Dengiamas kokybiška 4 arba 6 mm storio danga, pagaminta Europoje
 • Polikarbonato lakštai pateikiami jau supjaustyti pagal šiltnamio matmenis
 • Pagamintas ir sukomplektuotas Lietuvoje
 • Sutvirtinimai dedami į kiekvieną arką
 • Šiltnamio pakuotė patogi transportavimui – didžiausios pakuotės ilgis 2,35 m
 • Gausi aksesuarų gama, kurie palengvins Jūsų praleidžiamą laiką šiltnamyje
 • Galimybė ilginti šiltnamį kas 1 metrą iki norimo ilgio (Žiūrėti pasirinkimuose)
 • Garantija polikarbonatui: suteikiamas 10 metų garantinis laikotarpis. Jis taikomas, kai polikarbonato lakštai eksplotuojami natūralioje aplinkoje. Būtina garantijos sąlyga: montavimas turi būti atliktas laikantis montavimo instrukcijų bei rekomendacijų. Lakštų montavimui naudojami polikarbonatiniams lakštams pritaikyti ir nurodyti priedai bei aksesuarai. Skaidri stogo danga, jos pralaidumas šviesai, gali kisti ne daugiau negu 10 %. Atsiradus mechaniniams pažeidimams dėl gamtos stichijų, garantija polikarbonatui nėra taikoma.
P.S. Rekomenduojama įsigyti KLASIKA šiltnamių aksesuarų, kurie sukurti specialiai KLASIKA Greenhouses lietuviškiems šiltnamiams
DĖMESIO!
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės