Prekės kodas: S2ST02HQ2263
(4)
Nuolaida prekei-8%
Top prekė Lietuvoje
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
Nuolaida prekei-8%
Top prekė Lietuvoje
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
Nuolaida prekei-8%
Top prekė Lietuvoje
Nemokamas pristatymas Lietuvoje
 • Šiltnamis GASPADORIUS
 • Šiltnamis GASPADORIUS
 • Šiltnamis GASPADORIUS
361.00€
 / vnt.
394.00€ / vnt.
Yra sandėlyje (9923)
12 darbo dienos, Kaina: 0.00€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šiltnamis
Danga: Polikarbonatas
Šiltnamio ilgis: 2–10 m
Šiltnamio plotis: 2,87 m
Šiltnamio aukštis: 2,25 m
Šiltnamio plotas: 5,74 - 28,70 m²
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Erdvus, aukštas ir itin patvarus šiltnamis GASPADORIUS parduodamas komplekte su cinkuotu pamatiniu pagrindu ir durimis ( su orlaidėmis ) abiejuose šiltnamio galuose.
Lengvai surinkę šiltnamį, jį pastatysite savo sklype be didesnio vargo. Jums nereikės lieti ar betonuoti pamatų - šiltnamį įtvirtinsite įkasę į gruntą specialias prailgintas šiltnamio arkų "kojas" su skersinukais ( jos jau yra šiltnamio komplektacijoje). Įkastos šiltnamio kojos neleis vėjui jo pajudinti, o cinkuoto plieno pamatas suteiks šiltnamiui papildomo stabilumo.

Jūsų užsakytą ir pilnai paruoštą montavimui šiltnamį ( tvirto karkaso dalis, pamatinį pagrindą, M5 dydžio varžtus, supjaustytą ir paruoštą montavimui europos gamintojų polikarbonatinę dangą ( 4 arba 6 mm storio pagal pasirinkimą ), smulkią iliustruotą surinkimo instrukciją ir visa kita, kas reikalinga TVARKINGO šiltnamio surinkimui ir sumontavimui) pristatysime į Jūsų nurodytą vietą.

Tvirta šiltnamio konstrukcija leis Jums jaustis ramiai dėl šiltnamio saugumo ne tik pučiant stipriam vėjui, tačiau ir gausiai sningant. Šiltnamis suprojektuotas taip, jog atlaikytu ne tik prie karkaso parištus augalus - šiltnamio karkasas atlaikys ir pakabintas lentynėles skirtas sudėti daigykloms ar vazonėliams.

Šiltnamio GASPADORIUS privalumai rinkoje:

 • ERDVUMAS - šiltnamio plotis 2,87 m, ilgis 4, 6, 8, 10 m , aukštis - net 2,25 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys daržininkai ! Šiltnamio durys - plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu - nebereikės žemių nešioti kibirais.
 • TVIRTUMAS - šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi TVIRTĄ CINKUOTĄ PAMATINĮ PAGRINDĄ, kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą, bei arkų sustiprinimus, kurie montuojami būtent tose vietose, kuriose jie geriausiai sutvirtina šiltnamio arkas ! Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai - nereikėtų net galvoti.
 • SANDARUMAS - šiltnamis dengiamas 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktu nereikalingų tarpų - net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių ), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.
 • FUNKCIONALUMAS - mūsų šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys ? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves.
 • Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, jog jis Jūsų šeimai per mažas ? Nebėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis jau bus ne 4 , o 6 metrų ilgio.
 • Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite ji perkelti į kitą vietą ? Ir tai ne bėda - mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, jog Jūs jį be didesnio vargo pernešite i Jums patogią vietą.
 • Neužtenka vėdinimo per dvi orlaides šiltnamio galuose ? Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines ) šiltnamio stoge.
 • Na, o žiemą šiltnamis GASPADORIUS Jums tarnaus kaip sandėliukas ar papildoma malkinė. Patikėkite, o ir lauko baldai šiltnamyje GASPADORIUS iki pavasario peržiemos kuo puikiausiai.
 • Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.
 • ILGAAMŽIŠKUMAS - stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti šiltnamio karkaso profiliai, bei europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai,kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką !
 • ESTETIŠKUMAS - mūsų gaminamas šiltnamis ne tik ištikimai tarnaus Jums kaip daržovių namas - mes esame tikri, jis neabejotinai papuoš Jūsų sodybos ar namo kiemą ! Daugiau jokių vėjyje besiplaikstančių polietileno plėvelių atplaišų - šiuolaikinis ir modernus šiltnamis dengtas kokybiška polikarbonatine danga, jau dabar gali buti Jūsų !

Surinkto arkinio šiltnamio GASPADORIUS svoris:

 •  surinktas 2,87 metrų pločio ir 4 metrų ilgio šiltnamis sveria 115 kg
 •  surinktas 2,87 metrų pločio ir 6 metrų ilgio šiltnamis sveria 147 kg
 •  surinktas 2,87 metrų pločio ir 8 metrų ilgio šiltnamis sveria 180 kg
 •  surinktas 2,87 metrų pločio ir 10 metrų ilgio šiltnamis sveria 210 kg
Atsiliepimai (7)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 7)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės