Prekės kodas: S2ST02VZ2264
(4)
Nuolaida prekei-4%
Nuolaida prekei-4%
Nuolaida prekei-4%
  • Šiltnamis GASPADINĖ
  • Šiltnamis GASPADINĖ
  • Šiltnamis GASPADINĖ
457.00€
 / vnt.
477.00€ / vnt.
Yra sandėlyje (9979)
5 darbo dienos, Kaina: 23.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šiltnamis
Danga: Skaidrus polikarbonatas
Šiltnamio ilgis: 2–10 m
Šiltnamio plotis: 2,64 m
Šiltnamio aukštis: 2,42 m
Šiltnamio plotas: 5,28 - 26,40 m²
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Erdvus, funkcionalus, lengvai surenkamas ir puikaus estetinio vaizdo šiltnamis GASPADINĖ.

Plotis:  2,64
Aukštis: 2,42 m
 

Šiltnamis parduodamas komplekte su dvejomis durimis abiejuose šiltnamio galuose, su sustiprintu pamatiniu pagrindu, išpjaustytais pagal reikiamus matmenis polikarbonatiniais lapais (naudojama tik sertifikuota danga), tai pat šiltnamiui Gaspadinė į komplektaciją įeina ir du stoglangiai be automatikos.

Įsigiję šiltnamį,jį be vargo sustatysite ir patys - gausite smulkią bei išsamią montavimo instrukciją, karkasą, kurio, net ir smulkiausia detalė bus sunumeruota.

Šiltnamio aukštis - net 2,42 m. Jame puikiai jausis ir nebus suvaržyti ne tik aukštaūgiai pomidorai, bet ir patys daržininkai ! Šiltnamio durys - plačios, tad be jokių problemų į šiltnamį įvažiuosite su standartinio pločio karučiu - nebereikės žemių nešioti kibirais.

Šiltnamis pagamintas iš ypač tvirtų cinkuotų profilių, kurie gaminami iš 80 mm pločio cinkuotų plieno juostų ir turi TVIRTĄ CINKUOTĄ PAMATINĮ PAGRINDĄ (su plieniniu cinkuotu sandarinimo kampu), kuris suteikia šiltnamiui papildomą tvirtumą. Profilių cinko storis 275 gr/m 2 , tad šiltnamio karkasas ypatingai atsparus rūdims. Sustiprintam šiltnamiui nebus baisios jokios sniego ar vėjo apkrovos, tad apie šiltnamio išmontavimą žiemai - nereikėtų net galvoti.

Šiltnamis dengiamas polikarbonato plokštėmis, kurios turi oro kanalus ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamio durys ir orlaidės sukonstruotos taip, jog neliktu nereikalingų tarpų - net prasidėjus rudeninėms šalnoms (oro temperatūrai esant net iki -5 laipsnių ), Jūsų šiltnamyje oro temperatūra bus vis dar pliusinė, tad vis dar galėsite auginti ir mėgautis šviežiomis daržovėmis.

Šiltnamis abiejuose galuose turi duris, kurių viršutinė dalis varstosi kaip orlaidės. Kam reikalingos dvejos durys ? Pertverkite šiltnamį ir skirtinguose šiltnamio galuose galėsite auginti skirtingas daržoves. Pasistatėte 4 metrų ilgio šiltnamį ir pamatėte, jog jis Jūsų šeimai per mažas ? Nebėda. Mūsų šiltnamį lengvai padidinsite net ir po to, kai jis jau surinktas. Tiesiog įsigykite iš mūsų šiltnamio prailginimą ir Jūsų šiltnamis jau bus ne 4 , o 6 metrų ilgio.Pastatėte šiltnamį sode prie takelio, tačiau persigalvojote ir norite ji perkelti į kitą vietą ? Ir tai ne bėda - mūsų surinktas šiltnamis toks stabilus, jog Jūs jį be didesnio vargo pernešite i Jums patogią vietą. Neužtenka vėdinimo per dvi orlaides šiltnamio galuose? Galėsite įmontuoti papildomas orlaides (paprastas arba automatines ) šiltnamio stoge. Paprasta, efektyvu ir funkcionalu.
Stori (net 1 mm storio) ir kokybiškai nucinkuoti (cinko storis 275 gr/m2) šiltnamio karkaso profiliai, bei europos gamyklose gaminami polikarbonatiniai lakštai,kuriems gamintojai suteikia 10 metų garantiją, leis Jums džiaugtis Jūsų nesenstančiu šiltnamiu tikrai ilgą laiką !

Atsiliepimai (6)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 6)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės