Šildymo įranga – kiekvieno būsto santechnikos pagrindas. Šiluma – ne vien jaukus komfortas namuose ar darbovietėje, bet ir sveikos bei darbingos aplinkos garantas. Nesvarbu, ar statomas naujas, energetiškai efektyvus namas ar renovuojama katilinė – šildymo įranga yra ilgalaikė ir viena svarbiausių namo investicijų. Renkantis šilumos įrenginį labai svarbu įvertinti koks šildomas plotas...

Šildymo įranga – kiekvieno būsto santechnikos pagrindas. Šiluma – ne vien jaukus komfortas namuose ar darbovietėje, bet ir sveikos bei darbingos aplinkos garantas. Nesvarbu, ar statomas naujas, energetiškai efektyvus namas ar renovuojama katilinė – šildymo įranga yra ilgalaikė ir viena svarbiausių namo investicijų. Renkantis šilumos įrenginį labai svarbu įvertinti koks šildomas plotas, kokia būsto šiluminė varža, ar yra dujų įvadas, koks šildymo perdavimo būdas – radiatoriai, grindinis šildymas ar šiluma skleidžiama oru. Pagrindiniai šildymo įrangos komponentai:  katilai, vandens šildytuvai, radiatoriai, konvektoriai, šildytuvai, židiniai ir krosnelės, vamzdžiai grindiniam šildymui, katilinės įranga ir termoreguliatoriai – žinomų gamintojų, pagaminti pagal modernias technologijas, ekonomiški ir ilgaamžiai. Aukšto efektyvumo kieto kuro, granulių, dujiniai ar elektriniai katilai, perduodantys kuro degimo metu sukurtą energiją šilumos paskirstymo sistemai – viena populiariausių šildymo įrangos dalis. Iš ketaus ir plieno pagaminti kieto kuro katilai KALVIS, KORDI, ATMOS, KAMEN kūrenami kietu kuru – mediena, medienos arba anglies granulėmis, mediena ir anglimi. Granulinio šildymo katilai KAMEN – tinkamiausias šildymo būdas tiems, kurie ieško patogaus ir ekonomiško sprendimo. Šių katilų paskirtis – komfortiškas pastatų šildymas ir paprasta jų priežiūra. Dujiniai katilai  ARISTON, KITURAMI, WOLF, MOTAN turi integruotą naujos kartos nerūdijančio plieno šilumokaitį. Jo diametras yra didesnis nei senos kartos šilumokaičių, todėl jis turi didesnį efektyvumą ir vandens srauto pralaidumą. Tai apsaugo šilumokaitį nuo užsikišimo, prailginą jo tarnavimo laiką ir efektyvumą. Elektriniai katilai PROTHERM skirti naudoti kaip šilumos generatoriai uždarose šildymo sistemose su priverstine vandens cirkuliacija. Židiniai ir krosnelės – ne tik sukurs jaukią aplinką namuose, bet ir greitai sušildys patalpų orą. 

Efektyvus vandens šildymas – dar viena svarbi šildymo įrangos dalis. Vandens šildytuvai, akumuliacinės talpos ir jų atsarginės dalys ARISTON, DRAŽICE, GALMET, NIBE BIAWAR – kompaktiški, našūs ir energiją taupantys vandens šildymo elementai. Elektriniai konvektoriai, elektriniai kilimėliai, kilimėliai COMFORT HEAT – puikiai tinka naujoms ar renovuojamoms šildomoms grindims įrengti, instaliuojant į išlyginamąjį sluoksnį arba ploną plytelių klijų sluoksnį. Infraraudonųjų spindulių šildytuvai, elektriniai kaloriferiai, konvekciniai radiatoriai, termoventiliatoriai – patogus, paprastas ir greitas būdas pasirūpinti, kad rudens, žiemos ar pavasario darganos netrukdytų savijautai. Katilinės įranga ir termoreguliatoriai – cirkuliaciniai siurbliai ir išsiplėtimo indai – užtikrins, kad šildymo procesai vyktų vienodai ir sklandžiai.

Tinkamai, pagal tipą, matmenis ir galingumą, pasirinkta bei sumontuota šildymo įranga, efektyviai ir ekonomiškai šildys namus daugelį sezonų. Šildymo įranga internetu e-parduotuvėje Bausa.lt – platus pasirinkimas, aukšta kokybė, prieinama kaina.

Nuolaida prekei -7%
Nemokamas pristatymas 0€
Kieto kuro katilas TERMEK Duo Uni 16 kW
 • 1,390.00€
 •  / vnt.
 • 1,495.00€
Nuolaida prekei -7%
Nemokamas pristatymas 0€
Kieto kuro katilas TERMEK Duo Uni 20 kW
 • 1,484.00€
 •  / vnt.
 • 1,595.00€
Nuolaida prekei -7%
Nemokamas pristatymas 0€
Kieto kuro katilas TERMEK Duo Uni 27 kW
 • 1,823.00€
 •  / vnt.
 • 1,960.00€
Nuolaida prekei -7%
Nemokamas pristatymas 0€
Kieto kuro katilas TERMEK Duo Uni 33 kW
 • 1,967.00€
 •  / vnt.
 • 2,115.00€
Nuolaida prekei -12%
Vandens šildytuvas VASTI VSP-ZN-100-1W-B su vienu gyvatuku
Nuolaida prekei -12%
Vandens šildytuvas VASTI VSP-ZN-120-1W-B su vienu gyvatuku
1-20 iš 1633