Unitazai, bidė, pisuarai ir jų priedai – neatsiejama vonios kambario įrangos dalis. Projektuojant vonios kambarį ar rengiant atskirą tualetą, svarbu maksimaliai išnaudoti turimas patalpas, pasirinkti funkcionalią ir paprastai prižiūrimą įrangą. Žinomų gamintojų CERSANIT, GEBERIT, GROHE, GUSTAVSBERG, IDEAL STANDARD, IFO, INVENA, JIKA, KOLO, OPOCZNO, PEŠTAN, TEKA, VIDIMA, VIEGA, VILLEROY...

Unitazai, bidė, pisuarai ir jų priedai – neatsiejama vonios kambario įrangos dalis. Projektuojant vonios kambarį ar rengiant atskirą tualetą, svarbu maksimaliai išnaudoti turimas patalpas, pasirinkti funkcionalią ir paprastai prižiūrimą įrangą. Žinomų gamintojų CERSANIT, GEBERIT, GROHE, GUSTAVSBERG, IDEAL STANDARD, IFO, INVENA, JIKA, KOLO, OPOCZNO, PEŠTAN, TEKA, VIDIMA, VIEGA, VILLEROY BOCH – aukštos kokybės, ilgai tarnaujantys, atitinkantys visus higieninių normų reikalavimus modeliai ne tik funkcionalūs, lengvai prižiūrimi, bet ir atspindintys naujausias dizaino tendencijas ir kuriantys išskirtinį estetinį vaizdą kiekvienam vonios kambariui. Tinkamos kokybės glazūra, dengta standartus atitinkančiais įrengimais bei priežiūros sistemomis yra lygesnė, paviršius mažiau įgeria nešvarumus, todėl paprastesnė jų priežiūra ir valymas. Patogu tai, kad nereikia naudoti agresyvių chemijos priemonių bei itin šiurkščių šepečių. Tinkamo storio ir kokybės glazūra nesuaižėja pasinaudojus metus ar du. Aptakių formų, be papildomų aštrių išlenkimų ir paprastesnės priežiūros klozetas, bidė ar pisuaras ilgiau išlaiko prekinę išvaizdą ir naudojamas ilgus metus. Modernūs ir tvirtos konstrukcijos unitazai, bidė, pisuarai ir jų priedai yra atsparūs aplinkos poveikiui, atitinka higienos reikalavimus, kuria darnią vonios kambario estetiką. 

Pastatomi unitazai stebina dideliu modelių pasirinkimu, yra pranašesni dėl žemesnės kainos ir montavimo paprastumo, turi dvigubą nuleidimo mechanizmą ir visas naujausias vandens nubėgimo technologijas (su pamažintais klozeto apiplovimo krašteliais Rimless), kurios itin tinka švaros mėgėjams. Šiuolaikiniai pastatomi klozetai gali būti montuojami visiškai glaudžiant prie sienos ir su palikta išpjova. Jei siena lygi galima glausti klozetą prie sienos ir mėgautis estetišku vaizdu su paslėptais kanalizacijos vamzdžiais. Montuojami paprastai – su varžtais bei silikonu, tačiau būna modelių, kurie tik silikonuojami prie grindų dangos ir neturi angų varžtams. Klasikinis pastatomas unitazas ir šalia įrengta bidė puikiai tiks vertinantiems klasikinio stiliaus prabangą ir patogumą.

Pakabinami unitazai – minimalistinio stiliaus gerbėjų produktas. Nepaisant didesnės kainos, jų pranašumas tas, kad visos dalys paslėptos po tinku ir kabantis blizgios baltos keramikos klozetas vizualiai didina vonios erdvę, lengviau valomi. Pakabinami klozetai ir bidė padeda taupyti vonios kambario erdvę. Pakabinamo klozeto montavimas sudėtingesnis ir prasideda anksčiau – pradėjus planuoti vonios kambarį, reikia nuspręsti dėl potinkinio rėmo pasirinkimo. Potinkinio rėmo ir unitazo komplektas ar potinkinio rėmo ir bidė komplektas – patogus tiems, kurie nori susitvarkyti vonios kambarį, taupydami laiką ir rinkdamiesi gamintojų siūlomus variantus.

Komplektuojant vonios kambario įrangą gali būti reikalingi šie priedai: potinkinis rėmas, bakelis unitazui, dangtis klozetui. Itin palankiai vertinamas lėtai nusileidžiantis tualeto dangtis. Toks variantas nusileidžia ne tik lėčiau, bet ir tyliau, taigi užtikrinamas maksimalus komfortas. Toks modelis ypač tinka šeimoms su mažesniais vaikais: jie neprisispaus pirštukų. Ieškantiems paprastos priežiūros, verta atkreipti dėmesį ir į lengvai nusiimančius dangčius. Tokie modeliai nuimami ir uždedami be didelių pastangų, todėl dar patogiau ir kokybiškiau galima išvalyti visus tualeto tarpus.

Skirtingų formų, stiliaus ir įvairių spalvų unitazai, bidė, pisuarai ir jų priedai e-parduotuvėje Bausa.lt atitinka pačius įvairiausius poreikius, planuojant santechnikos įrangą, o parduotuvės konsultanto patarimai kiekvienam pirkėjui gali padėti apsispręsti dėl optimaliausio varianto.

Nuolaida prekei -23%
Unitazas KOLO Brawo, su dangčiu
 • 99.97€
 •  / vnt.
 • 129.00€
Nuolaida prekei -15%
Unitazas KOLO Solo, su dangčiu
 • 98.99€
 •  / vnt.
 • 115.99€
Nuolaida prekei -16%
Unitazas CERSANIT Trento 010, su dangčiu
 • 96.99€
 •  / vnt.
 • 115.56€
Nuolaida prekei -21%
Unitazas KOLO Idol, su dangčiu
 • 74.99€
 •  / vnt.
 • 94.99€
Nuolaida prekei -25%
Unitazas JIKA Lyra Plus Scandia
 • 115.99€
 •  / vnt.
 • 155.00€
Nuolaida prekei -6%
Unitazas CERSANIT Market 010, komplektas
 • 91.00€
 •  / vnt.
 • 96.39€
1-20 iš 88