Daiktų sandėliavimui, laikymui ir saugojimui Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos sandėliavimo lentynos ir stelažai. Įvairaus dydžio, skirtingų tipų sandėliavimo ir daiktų laikymo sprendimai leis pašalinti netvarką, organizuotai sukrauti daiktus ir išvengti chaoso bei vargo. Geros kainos, dažnai taikomos akcijos, patogus pristatymas ir platus asortimentas – Bausa.lt...
Daiktų sandėliavimui, laikymui ir saugojimui Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje parduodamos sandėliavimo lentynos ir stelažai. Įvairaus dydžio, skirtingų tipų sandėliavimo ir daiktų laikymo sprendimai leis pašalinti netvarką, organizuotai sukrauti daiktus ir išvengti chaoso bei vargo. Geros kainos, dažnai taikomos akcijos, patogus pristatymas ir platus asortimentas – Bausa.lt elektroninėje parduotuvėje pirkti apsimoka!
Sandėliavimo lentynos, stelažai internetu
Sandėliavimo lentynos ir plastikinės sandėliavimo spintos – nepakeičiami pagalbininkai kovoje su netvarka. Vargina chaosas garaže, sandėliuke, rūsyje? Svajojate sukurti jaukų kampelį knygoms, indams ar įrankiams balkone, terasoje ar sode? O gal reikalingos metalinės lentynos parduotuvės ar įmonės prekėms talpinti? Mūsų siūlomos sandėliavimo lentynos ir plastikinės sandėliavimo spintos skirtos ne tik buitiniam, bet ir profesionaliam vartojimui. Siūlome Jums kokybiškas, pastatomas, įvairių matmenų ir formų, greitai ir lengvai surenkamas lentynas, pagamintas iš metalo, plastiko ir medienos, galinčias išlaikyti net iki 400 kg apkrovas. 
Asortimentas pasirinkimui pirkti internetu labai platus – turime pačių įvairiausių modelių, todėl šios sandėliavimo lentynos ir spintos tiks įvairaus dydžio ir paskirties patalpoms. Surenkamos lentynų sistemos suteiks galimybę reguliuoti lentynų bei jų kojelių aukštį, jungti vieną su kita ir kurti patogias konstrukcijas. Metalinės, plastikinės lentynos garažui, rūsiui ar sandėliukui leis panaudoti turimas patalpas optimaliai ir sutalpinti visus daiktus bei įrankius.
Brangesnes prekes galite įsigyti ir lizingu. Mūsų partneriai Inbank | Mokilizingas ir SB lizingas turi skaičiuoklę, kuria galite pasinaudoti, kad matytumėte preliminarią mėnesio įmoką už pasirinktą prekę.
Visa informacija apie pristatymą yra pateikiama prekės puslapyje. Pristatymo trukmė gali skirtis, priklausomai nuo prekės, o siuntimo kaina tiesiogiai priklauso nuo jos svorio ir gabaritų. Jeigu prekei taikoma akcija, ji būna pažymėta specialiu, oranžiniu akcijos ženklu. Jį pamatę galite iš karto suprasti, kad dabar geriausias metas pirkti sandėliavimo lentynas ar stelažus internetu. 
Jeigu perkate dažnai ar norite gauti geriausius pasiūlymus bei stebėti savo užsakymų istoriją – rekomenduojame susikurti paskyrą, kur galėtumėte lengviau valdyti savo užsakymus. Jeigu kyla klausimų arba norite konkretaus patarimo – visuomet galite kreiptis į mūsų komandą nurodytais kontaktais. Paskambinę telefonu arba parašę užklausą per internetinį puslapį gausite profesionalius atsakymus bei patarimus, kuri sandėlio lentyna būtų optimaliausias pasirinkimas.
Kaip pasirinkti tinkamą sandėliavimo lentyną?
Natūralu, kad lentynos sandėliavimui yra perkamos ir pasirenkamos pagal poreikį. Kuo daugiau ir kuo sunkesnius daiktus reikia organizuotai laikyti ar sukrauti, tuo didesnės ir tvirtesnės lentynos, stelažo ar kito sprendimo jums reikia. Laimei, mūsų asortimente yra visokių dydžių ir tipų lentynų bei analogiškų prekių, tad tikrai rasite tai, ko reikia.
Paiešką pradėti galite įvertindami tai, kokio dydžio erdvę ar vietą gali užimti sandėlio lentynos. Svarbūs yra visi matmenys – aukštis, plotis bei ilgis. Lentyna turi tilpti patalpoje, ji turėtų stovėti tiesiai, kad būtų galima viską pasiekti ir neturėtų išsikišti labiau nei kitos konstrukcijos, kad nekiltų pavojus saugumui darbo vietoje. Visa ši informacija dažnai nurodoma ir pačiame prekės pavadinime, tačiau tikslius matmenis galite rasti prekės puslapyje, skiltyje „Prekės informacija“.
Dar vienas labai svarbus kriterijus, kurį turi atitikti lentynos sandėliavimui – svorio atlaikymas. Dažniausiai yra žymima vienos lentynos apkrova. Priklausomai nuo konstrukcijos, ji maksimaliai gali būti keliolika, keliasdešimt ar net daugiau nei šimtas kilogramų. Svarbu apgalvoti maksimalų svorį, kurį galima būtų laikyti ant vienos lentynos ir, jeigu kyla abejonių, visuomet rinktis daugiau svorio ant vienos lentynos atlaikantį variantą.
Kitas svarbus kriterijus, į kurį reiktų kreipti dėmesį – ar sandėliavimo lentynos yra reguliuojamos. Kai kurie modeliai turi reguliuojamas kojas ar net pačias lentynas, tad visiškai pritaikysite juos darbui taip, kad viską atlikti būtų kuo patogiau ir paprasčiau.
Nuolaida prekei -33%
Sandėliavimo lentyna HAUSHALT T21A, 120x45x180 cm
Nuolaida prekei -29%
Sandėliavimo lentyna HAUSHALT T20A, 90x45x180 cm
1-20 iš 47