Prekės kodas: T5NT02AO3780
(0)
76.56€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Aprašymas

Norite turėti galingą dulkių siurblį, kurį tiesiog turite perkelti? Dėl savo lengvos konstrukcijos lengva valdyti. Didelė siurbimo galia užtikrina gilų ir galingą kilimų, grindų dangų ir kieto paviršiaus grindų valymą.
 
Unikalus EZClean Cyclone filtras atskiria dideles dulkių daleles, naudodamas išcentrinę jėgą. Kadangi dulkių maišelis surenka tik dulkes, siurbimo laikas prieš ištuštinant maišą yra keturis kartus ilgesnis nei „Samsung“ standartinis dulkių siurblys *, kuris taupo laiką ir sumažina dulkių maišelių keitimo išlaidas.
 
Paprastai prieinamas du priedai yra po rankena, todėl lengvai pasiekiamas, kai norite išvalyti baldus ar siauras, sunkiai pasiekiamas vietas.
 
Įkvėpkite daugiau gryno oro, nes šiuolaikinis alergenų filtravimas sumažina dulkių ir alergenų kiekį, kuris grįžta į kambarį.
 
Kas gali būti blogesnė nei valymas be dulkių? Saugos jungiklis neleidžia pamiršti dulkių maišelių, nes dulkių siurblį neįmanoma uždaryti be dulkių maišelio. Jei jis yra tuščias, dulkių maišelio laikiklis tiesiog neleidžia uždaryti dangtelio.
 
360º žarną galima pasukti per visą ratą, kuris palengvina judėjimą ir neleidžia užsikimšti ar užsikimšti. Taigi patogiau ir efektyviau galite judėti ir keisti kryptį.
 
Dideli guminiai volai palengvina judėjimą, pagerina dulkių siurblio stabilumą ir apsaugo grindis.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai