Prekės kodas: S2SZ02HS4130
(0)
Nuolaida prekei-18%
Nuolaida prekei-18%
Nuolaida prekei-18%
  • Šakų smulkintuvas Kraft&Dele, elektrinis 2550 W
  • Šakų smulkintuvas Kraft&Dele, elektrinis 2550 W
  • Šakų smulkintuvas Kraft&Dele, elektrinis 2550 W
106.00€
 / vnt.
129.00€ / vnt.
Nėra sandėlyje
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 5.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Šakų smulkintuvas
Gamintojas: KRAFT&DELE
Max. šakų storis, mm: 39
Variklio tipas: Elektrinis
Galia, W: 2550
Svoris, kg: 11

Aprašymas

Šakų smulkintuvas Kraft&Dele KD5200 su galingu 2550W elektriniu variklį.

Smulkintuve įmontuotas modernus ir efektyvus variklis, turintis didelę 2550 W galią, pasižymintis puikia kokybe ir žemu triukšmo lygiu. Siūlomas šakų smulkintuvas lengvai leidžia susmulkinti standžius daugiamečių augalų ūglius, šakeles iš gyvatvorių ar krūmų ir net šakas, kurių skersmuo yra iki 39 mm.

Susmulkinti likučiai gali būti naudojami takams, kompostui ar kitur.

Prietaisas turi dvigubus pjovimo peilius pagamintus iš aukštos kokybės plieno, kurie yra keičiami. Dvigubi peiliai ir elektros variklis užtikrina tylų prietaiso veikimą.

Šakų pjovimas yra viena iš pagrindinių priežiūros procedūrų, kurias atliekame savo soduose. Tačiau atlikus darbus dažniausiai iškyla problema, ką daryti su nupjautomis šakomis. Į pagalbą ateina mūsų siūlomas šakų smulkintuvas. Tai labai ekologiškas ir patogus sprendimas. Puikiai susmulkinantis šakas ir tuo pačiu visiškai saugus vartotojui.

Siekiant užtikrinti visišką vartotojo saugumą smulkintuve įmontuota apsauga nuo perkrovos. Taip pat pridedamas papildomas priedas šakoms sustumti į angą.

Šį šakų smulkintuvą naudoti labai paprasta. Akimirksniu visas šakas paversite smulkiais gabalėliais, o gautus likučius galėsite panaudoti įvairiose srityse. Tokiu būdu ne tik sutvarkoma aplinka, susmulkinamos šakos, bet taip pat pasigaminama puikias, natūralias trąšas gėlynams.

DĖMESIO!

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai