Prekės kodas: A2SF04HY5955
(0)
Nuolaida prekei-15%
Nuolaida prekei-15%
Nuolaida prekei-15%
 • Plėvelė difuzinė EUROVENT Metallic
 • Plėvelė difuzinė EUROVENT Metallic
 • Plėvelė difuzinė EUROVENT Metallic
162.99€
 / rulonas
192.39€ / rulonas
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 5.79€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Difuzinė plėvelė
Gamintojas: EUROVENT
Degumo klasė: E
Garų pralaidumas: 3000 g / m² / 24 h
Gramatūra: 450 g / m²
Nepralaidumas vandeniui: W1
Plotis: 1500 mm
SD koeficientas: 0,02 m
UV Atsparumas: 4 mėn
Svoris: 17 kg
Kilmės šalis: Lenkija

Aprašymas

Plėvelė difuzinė EUROVENT Metallic, su vienu lipniu kraštu – keturių sluoksnių kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų pralaidumo savybę. Plėvelė skirta šlaitinių ventiliuojamų bei ištisai apkalamų stogų, dengtų bet kokia metaline danga su stačiu falcu, dengimui. Susideda iš keturių sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropilenines plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą vandens garų pralaidumą ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. Ketvirtas sluoksnis, jungiantis gaminį į ištisinį polipropileninį audinį, yra sluoksnis, atskiriantis viršutinę propileninę plėvelės dalį nuo metalinės stogo dangos dalies. EUROVENT Metallic pasižymi vandens nepralaiumu, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę plėvelės ilgaamžiškumui ir stiprumui. EUROVENT Metallic turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių. Eurovent METALLIC – aukščiausios kokybės, ekonomiškas gaminys, pažymėtas originalia etikete. 

Naudojimo sritis

Plėvelė EUROVENT Metallic naudojama dengiant šlaitinius ventiliuojamus apšildytus stogus, tame tarpe stogus su ištisiniu apkalimu, dengtus bet kokia metaline danga su stačiu falcu. EUROVENT Metallic tinka  metaliniuose ventiliuojamuose ir neventiliuojamuose fasaduose, kaip drenažinis ir ventiliuojamasis sluoksnis. Dėl gamyboje naudoto vientiso polipropileninio aprišimo, turinčio atskiriančio sluoksnio paskirtį, gaunama ertmė, užtikrinanti pilną ventiliaciją ir vandens bei drėgmės nuvedimą iš po metalinės stogo dangos dalies, kas turi svarbią reikšmę stogo ilgaamžiškumui. Naudojant stogo plėvelę EUROVENT Metallic, dengtų metaline danga stogų ilgaamžiškumas prasitęsia mažiausiai keletu metų. Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir pan.),  t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Aukšta Eurovent METALLIC gaminio kokybė garantuoja ramybę, patikimumą, ilgaamžiškumą bei sveiką klimatą namuose.

Plėvelės privalumai:

 • Kondensato nuvedimo galimybė
 • Nepralaidi vandeniui
 • Pasižymi aukštu garų pralaidumu
 • Padidintas stogo ventiliavimas
 • Rulonas: 1,5 m x 25 mb = 37,5 m²
 • Padėklas: 8 rulonų

Dėmesio !

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės