Prekės kodas: A2SF04EL5943
(0)
Nuolaida prekei-40%
Nuolaida prekei-40%
  •  Plėvelė difuzinė EUROVENT Classic
  •  Plėvelė difuzinė EUROVENT Classic
59.90€
 / rulonas
99.50€ / rulonas
0.80€ / m²
Yra sandėlyje (93)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 4.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Difuzinė plėvelė
Gamintojas: EUROVENT
Atsparumas UV spinduliams: 4 mėn
Degumo klasė: E
Garų pralaidumas: 3000 g / m² / 24 h
Gramatūra: 120 g / m²
Kiekis rulone: 75 m²
Nepralaidumas vandeniui: W1
Plėvelės ilgis: 50 m
Plotis: 1500 mm
SD koeficientas: 0,02 m
Svoris: 8,25 kg
Kilmės šalis: Lenkija

Aprašymas

EUROVENT Classic – trisluoksnė kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų pralaidumo savybę, skirta šlaitinių ventiliuojamų stogų bei ištisai apkalamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileninių neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileninės plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų pralaidumo savybę ir tuo pat metu vandens nepralaidumą. EUROVENT Classic pasižymi vandens nepralaidumo savybe, esant didesniam kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Plėvelė turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius jos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių. EUROVENT Classic –  aukštos kokybės, ekonomiškas gaminys, pažymėtas originalia etikete. 
Naudojimo sritis
Plėvelė EUROVENT Classic naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose, apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose, o taip pat stoguose su ištisu apkalimu. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba palėpę . Saugo stogo darbų metu, o po apdengimo darbų saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir panašiai), t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo dangos paklotas yra skirtas šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką – tai užtikrina efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas turi būti vykdomas būtinai naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.
Plėvelės privalumai:
  • Aukštas garų pralaidumas
  • Lengvas ir greitas montavimas
  • Stabilumas UV spinduliavimui
  • Rulonas: 1,5 m x 50 mb = 75 m²
  • Padėklas: 50 rulonų
Dėmesio !
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės