Prekės kodas: A2SF04OP5942
(0)
Nuolaida prekei-32%
Nuolaida prekei-32%
Nuolaida prekei-32%
  • Plėvelė difuzinė EUROVENT Basic
  • Plėvelė difuzinė EUROVENT Basic
  • Plėvelė difuzinė EUROVENT Basic
50.25€
 / rulonas
73.89€ / rulonas
0.67€ / m²
Yra sandėlyje (3)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 4.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Difuzinė plėvelė
Gamintojas: EUROVENT
Atsparumas UV spinduliams: 4 mėn
Garų pralaidumas: 3000 g / m² / 24 h
Kiekis rulone: 75 m²
Nepralaidumas vandeniui: W1
Paviršiaus tankis: 100 g/m²
Plėvelės ilgis: 50 m
Plotis: 1500 mm
SD koeficientas: 0,02 m
Svoris: 7,5 kg
Kilmės šalis: Lenkija

Aprašymas

Difuzinė plėvelė EUROVENT Basic – trisluoksnė kombinuota stogo plėvelė, turinti aukštą garų pralaidumo savybę ir skirta naudoti statybose, šlaitinių ventiliuojamų stogų įrengimui. Susideda iš trijų sluoksnių: 2 polipropileno neaudininių ir vidinio funkcinio polipropileno plėvelės sluoksnio, kuris užtikrina aukštą gaminio vandens garų laidumą ir tuo pat metu nepralaidumą vandeniui. EUROVENT Basic pasižymi vandens nepralaidumu, esant didesniam, kaip 3000 mm H2O lygiui, kas turi didelę reikšmę gaminio ilgaamžiškumui ir stiprumui. Plėvelės membrana turi specialius stabilizuojančius priedus, didinančius membranos atsparumą UV spinduliams iki 4 mėnesių, kas įgalina atlikti stogo dengimo darbus su pavėlavimu. Eurovent BASIC – aukštos kokybės, ekonomiškas gaminys, pažymėtas originalia etikete. 

Naudojimo sritis. Plėvelė EUROVENT Basic naudojama kaip stogo dangos paklotas šlaitiniuose apšildytuose ir ventiliuojamuose stoguose. Neskirta naudoti ant stogų, ištisai apkalamų lentelėmis, ant kurių turi būti naudojami kiti gaminiai, pvz. EUROVENT Classic, EUROVENT Maxi arba EUROVENT Strong. Tinkama naudoti remontuojant stogą arba palėpę. Saugo stogą dengimo darbų metu, o po stogo dangos darbų saugo nuo drėgmės ir atmosferos vandens (lietaus, sniego, rūko). Naudojant šią plėvelę, nereikia palikti ventiliacinio tarpo tarp jos ir termoizoliacijos (mineralinės vatos, stiklo vatos ir panašiai), t.y. leidžiamas betarpis plėvelės ir termoizoliacijos susilietimas. Reikia nepamiršti, kad stogo plėvelės yra skirtos šlaitinių apšildytų stogų izoliavimui, todėl mansardos termoizoliacijos įrengimas turi būti atliktas per minimaliai trumpą laiką, kas užtikrina efektyvų dangos sistemos funkcionavimą. Stogo dangos įrengimas, naudojant stogo plėvelę, turi būti vykdomas naudojant skersinius ir išilginius grebėstus.

Difuzinės plėvelės privalumai:

  • Aukštas garų pralaidumas
  • Ekonomiška
  • Lengvas ir greitas montažas
  • Rulonas: 1,5x50 m = 75 m²
  • Rulono svoris: 7,5 kg

Dėmesio!

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai

Alternatyvios prekės