Prekės kodas: V5VI03CR1330
(0)
102.00€
 / vnt.
Nėra sandėlyje
Nuo 2 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Aukštis, cm: 22
Ilgis, cm: 100
Plotis, cm: 52

Aprašymas

Plautuvės matmenys: 100 x 51 cm

Didžiojo dubens matmenys: 35 x 41 x 20 cm

Mažojo dubens matmenys: 16 x 35 x 15 cm

3½” užkemšamas ventilis

Ventilio valdymas: rankinis atidarymas/ uždarymas.

Integruotas perpylimas.

Dubens padėtis: universali (pagal montavimo puses).

Nėra angos maišytuvui.

Montavimo būdas: įstatoma į stalviršį.

Tvirtinimo būdas: FastFix instaliavimo sistema.

Medžiagos tipas: tektonitas. Spalva: Polar white.

Gamintojas: FRANKE, Vokietija

Tectonite® Franke yra novatoriška patentuota medžiaga. Iš jos pagamintos plautuvės yra modernios ir kokybiškos. Franke yra vienintelis gamintojas, kuris sukūrė ir užpatentavo naujos kartos sintetinę medžiagą Tectonite®.

Tectonite plautuvės privalumai:

Didelis atsparumas karščiui. 10-15 sek, atlaiko net 290 °C temperatūrą. Paprastai orkaitės dėklas būna ne aukštesnės kaip 230°C karščio temperatūros. Plautuvė, pagaminta iš Tectonite® medžiagos, atspari karštiems puodams.

Atsparumas smūgiams. Medžiagos kietumas padeda apsisaugoti nuo nelaimingų atsitikimų virtuvėje. Bandymais nustatyta, kad nukritus įvairiems virtuvės reikmenims, plautuvė lieka nepažeista.

Atsaprumas įbrėžimams ir defektams. Nauja Tectonite ® medžiagos sudėtis, su stiklo dalelėms paviršiuje, suteikia didesnį atsparumą įbrėžimams ir defektams. Paviršiaus atsparumas dilimui yra gerokai didesnis nei kitų kompozinių medžiagų, esančių rinkoje.

Patogus ir lengvas valymas. Dėl itin lygaus paviršiaus, kuris apsaugo nuo įsigeriamumo, palautuvės yra higieniškos ir lengvai valomos.

Atsparumas dėmėms. Dėl pažangios gamybos technologijos Tectonite® medžiaga yra atspari nusėdusioms medžiagoms, kurias galima išplauti nepaliekant dėmių net po 24 val.

Apsauga nuo UV spindulių. Tectonite® medžiaga yra atspari ultravioletiniams spinduliams, todėl plautuvė nepraranda savo pradinės spalvos.

Moderni medžiaga. Matinis paviršius ir išskirtinė metalo spalva suteikia naują išvaizdą plautuvei “Franke”. Kuri puikiai pritaikyta atsižvelgiant į naujas virtuvės interjero tendencijas.

Lengvas montavimas. Tectonite® yra ne tik kieta, bet ir lengva medžiaga, dėl to labai palengvėja plautuvės transportavimas ir montavimas.

Ekologiška. Tectonite® medžiagos gamybai naudojamas stiklas, gaunamas iš smėlio ir dervų. Plautuvė yra 100% perdirbama ir nekenksminga aplinkai.
Plautuvė yra 100% perdirbama ir nekenksminga aplinkai.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai