Prekės kodas: N502GQ3831
(0)
135.33€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

AprašymasNustatykite 9 vnt. Puodų ir keptuvių aliuminio, didelio storio, nesandarius viduje esančius skaidrius dažus, sustiprintus deimantų milteliais ir nelipiu nepakeistu išoriniu sluoksniu, kad būtų užtikrintas geresnis atsparumas įbrėžimams ir trinčiai. Bakelito minkštos rankenos. Patentuotas nerūdijančio plieno dvigubas dugnas su plokščiu paviršiumi, tinkamas visų rūšių kaitlentėms, įskaitant indukciją.
Sudėtis:
  • Didelė keptuvė Ø 20 cm
  • Didelė keptuvė Ø 26 cm
  • Pastasì Kūdikio Ø 16 cm talpa 1,5 lt su įtempiamu dangčiu
  • „PastaSì“ šeima Ø 20 cm talpa 5 lt su įtempiamu dangčiu
  • Puodelis su 2 rankenomis Ø 20 cm
  • Aromatinis dangtelis Ø 20 cm
  • Aromatinis dangtelis Ø 26 cm
Kuris yra labiausiai žinomas natūralus mineralas? Deimantas.
Šiuo klausimu gimsta Pensofal MTTP komandos idėja, kad maksimalaus atsparumo savybės taptų nelipniąja danga, realizuojant išskirtinį Diamond®, 9 sluoksnius, sustiprintus deimantų milteliais, be PFOA.
„White Diamond®“ kolekcija yra vienintelė pasaulyje, kuri garantuoja maksimalų atsparumą įbrėžimams ir trinčiai, nes deimantai nesuteikia valymo jausmo ant skaidraus paviršiaus. Tiesą sakant, tai yra:
INOVACINIS: pirmasis ir vienintelis skaidrus neužklijuotas sluoksnis, sustiprintas natūralių deimantų milteliais, kuris sukuria nuostabų optinį efektą, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo;
SAUGA: idealiai tinka intensyviam virimui, po panaudojimo nerodo dėmių ir dėmių, garantuojančių maksimalų atsparumą įbrėžimams ir trinčiai;
EFEKTYVUS: naujoviškas „Diamond®“ dengimas garantuoja maksimalų nelipimą.
Išskirtinė danga yra nelipni, nepakeičiama ir lengvai valoma.
Išskirtinis patentuotas dvigubas ir kaltinis dugnas su plokščiu paviršiumi „FULL INDUCTION“, „White Diamond®“ kolekcija tinka visoms kaitlentėms, įskaitant indukciją. Magnetinio nerūdijančio plieno dvigubo dugno padėjimas ant kūno korpuso vyksta įeinant į metalinius antgalius į visos kėbulo korpusą, todėl atskyrimas neįmanomas ir leidžia šilumos vienodumą iš apačios į vidų. Nuolatinių technologinių tyrimų rezultatai rodo, kad mūsų patentuota sistema su platesniu plokščiu kontaktiniu paviršiumi skiriasi nuo įprastų įdubintų dugnų rinkoje ir garantuoja geresnius rezultatus iki 30%, atsižvelgiant į perdavimo ir šilumos greitį.
Ergonomiškos ir priešuždegimo rankenos yra pagamintos iš bakelito su minkštu liesti ir chromuotu įdėklu.
Karkasas yra 99,5% gryno aliuminio, labai storas, su išskirtine nepaliekančia vidine skaidria danga DIAMOND®, 6 sluoksniai, sustiprinti nekilnojamojo deimantų milteliais.
Iš išorinės nelipnos dangos, vario efektas, daugiasluoksnis, nepakeičiamas ir lengvai valomas.
Išskirtinis patentuotas nerūdijančio plieno dvigubas ir kaltinis dugnas su plokščiu paviršiumi "FULL INDUCTION"


Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai