Prekės kodas: N502FP3831
(0)
240.22€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 3.49€
Prekės informacija

Aprašymas

Nustatykite 9 vnt. Puodų ir keptuvių aliuminio, didelio storio, nesandarius viduje esančius skaidrius dažus, sustiprintus deimantų milteliais ir nelipiu nepakeistu išoriniu sluoksniu, kad būtų užtikrintas geresnis atsparumas įbrėžimams ir trinčiai. Bakelito minkštos rankenos. Patentuotas nerūdijančio plieno dvigubas dugnas su plokščiu paviršiumi, tinkamas visų rūšių kaitlentėms, įskaitant indukciją.
Sudėtis:
  • Didelė keptuvė Ø 20 cm
  • Didelė keptuvė Ø 26 cm
  • Pastasì Kūdikio Ø 16 cm talpa 1,5 lt su įtempiamu dangčiu
  • „PastaSì“ šeima Ø 20 cm talpa 5 lt su įtempiamu dangčiu
  • Puodelis su 2 rankenomis Ø 20 cm
  • Aromatinis dangtelis Ø 20 cm
  • Aromatinis dangtelis Ø 26 cm
Sukūrę istoriją, sukuriame ateitį
Kuris yra labiausiai žinomas natūralus mineralas? Deimantas.
Šiuo klausimu atsirado „Pensofal“ MTTP komandos idėja, kad maksimalaus atsparumo savybės taptų nelipniąja danga, realizuojant išskirtinį „Diamond Pro“, sustiprintą deimantų milteliais, 9 sluoksniais, be PFOA. „Magnifiqa“ kolekcija yra tinkamas tradicijų ir naujovių derinys.
Jis apjungia klasikinį žalvario praktišką nelipnią išorinę dangos išvaizdą su stebinančiu optiniu deimantų poveikiu vidinėje dangoje. Dėl išskirtinio patentuoto dvigubo ir kalto dugno su plokščiu paviršiumi „FULL INDUCTION“, „Magnifiqa“ kolekcija tinka visoms kaitlentėms, įskaitant indukciją. Magnetinio nerūdijančio plieno dvigubo dugno padėjimas ant kūno korpuso vyksta įeinant į metalinius antgalius į visos kėbulo korpusą, todėl atskyrimas neįmanomas ir leidžia šilumos vienodumą iš apačios į vidų.
Nuolatinių technologinių tyrimų rezultatai rodo, kad mūsų patentuota sistema su platesniu plokščiu kontaktiniu paviršiumi skiriasi nuo įprastų įdubintų dugnų rinkoje ir garantuoja geresnius rezultatus iki 30%, atsižvelgiant į perdavimo ir šilumos greitį. Ergonomiškos ir anti-burnos rankenos yra pagamintos iš nerūdijančio plieno, todėl kolekcija yra prieinama orkaitėje. Kniedės galvutės, nerūdijančio plieno, taip pat yra nepakeičiamos ir antioksidacinės, net jei jos naudojamos indaplovėje. „Magnifiqa Collection“ tinka žmonėms, netoleruojantiems sunkiųjų metalų.

Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai