Prekės kodas: S2ST02FK2483
(5)
52.00€
 / vnt.
Yra sandėlyje (9999)
Nuo 2 iki 4 darbo dienų, Kaina: 4.99€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Pakelta lysvė
Matmenys, cm: 150 x 75 x 30
Kilmės šalis: Lietuva

Aprašymas

Pakelta lysvė KLASIKA GARDEN – puikus sprendimas, norint sukurti tvarkingą aplinką savo kieme ar sode. Pakeltas lysves daržovėms, braškėms ar prieskoniniams augalams visiškai nesudėtinga surinkti patiems ir pastatyti šalia namo ar sklypo kampe. Pakeltos lysvės privalumai:
  • Estetiška išvaizda – sodo puošmena
  • Pagaminta iš 1 mm storio cinkuoto metalo profilių
  • Tvirta ir stabili konstrukcija
  • Paprastas tvirtinimas – kojomis įsismeigiama į žemę
  • Lengva priežiūra
  • Nesudėtingai montuojama, lysvė surenkama per 10–15 min
  • Nemindoma žemė. Augalų šaknims žymiai lengviau augti, kai žemė puri
  • Patogu prieiti prie augalų, lengva pasiekti – nereikia lenktis žemai
  • Patogu įrengti lašelinę laistymo sistemą
  • Galimybė keisti matmenis ir modeliuoti norimus dydžius (pagal spec. užsakymą).
PATARIMAI
Pakelta lysvė ypač naudinga ten, kur nederlinga žemė. Lysvė pripildoma vertingo dirvožemio, komposto ar specialiai paruošto žemių mišinio, todėl sulaukiama gausesnio derliaus. Pakeltose lysvėse pavasarį žemė greičiau sušyla, todėl daržoves galima sodinti anksčiau nei įprastose lysvėse. Pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta substratas, todėl patartina paviršių mulčiuoti vytinta žole ar kitu mulču. Prieš sodinant galima iškloti agrotekstiline medžiaga, padaryti skyles augalams ir sodinti – nebus piktžolių. Ruošiant lysves, prieš supilant gruntą, patariama dugną iškloti kartono lapais, kad piktžolės negalėtų prasiskverbti šaknimis į lysvę,  todėl mažiau laiko reikės ravėjimui. Kas 3–4 metai rekomenduojama perkloti dugną kartonu ir pripilti naujo grunto. Jei pakelta lysvė daroma ant žolyno, rekomenduojama apačioje pakloti plastikinį ar metalinį tinklą, kad saugoti augalus nuo kurmių. Drėgmė lysvėje ilgiau išlieka, jei jos vidus išklojamas stora polietileno plėvele, tačiau reikia nepamiršti padaryti skylių, per kurias būtų pašalinamas vandens perteklius. Prieš pradedant sėti ar sodinti daržoves, rekomenduojama gerai palaistyti. Daržoves patariama sodinti ar sėti taip, kad augalai vienas kito negožtų. Tarplysvius galima mulčiuoti skalda arba smulkinta medžio žieve, iškloti žolės – vejos koriais, šaligatvio plytelėmis, įrėminti plastikiniais bortais, prieš tai išklojus geotekstile. Takai tarp lysvių turi būti ne siauresni kaip 30–40 cm, kad būtų patogu vaikščioti. Vejoje įrengtų lysvių tarpai turi būti tokie, kad laisvai galima būtų įvažiuoti su žoliapjove (apie 60 cm, pagal žoliapjovės plotį).
NAUDINGA INFORMACIJA:
Kiek pakeltai lysvei reikės žemės mišinio? Substratai, durpės, kompostas ir kiti mišiniai dažniausiai pakuojami maišais, kurių talpa nurodyta litrais. Lysvės tūris litrais apskaičiuojamas padauginus jos aukštį, plotį ir gylį centimetrais ir gautą skaičių padalinus iš 1000. Pavyzdžiui, lysvei, kurios aukštis yra 30 cm, ilgis – 150 cm, plotis – 75 cm, reikės 337,5 litrų komposto.

DĖMESIO !
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (2)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 2)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai