Prekės kodas: S5ST04QU1110
(0)
68.50€
 / vnt.
Nėra sandėlyje
Nuo 2 iki 5 darbo dienų, Kaina: 4.49€
Prekės informacija

Specifikacija

Prekės tipas: Pakelta lysvė
Gamintojas: KETER
Aukštis, cm: 32
Ilgis, cm: 106,00
Plotis, cm: 106
Spalva: Ruda
Kilmės šalis: Izraelis

Aprašymas

Kvadrato formos pakelta lysvė KETER Maple Square – puikus sprendimas, norint sukurti tvarkingą aplinką savo kieme ar sode. Maple serijos produktai pagaminti iš šiuolaikinės kompozicinės medžiagos. Pakeltos lysvės privalumai:
  • Estetiška išvaizda – sodo puošmena
  • Ekologiška – pagaminta iš antrinių buitinių žaliavų
  • Lengvai surenkama, ilgaamžė
  • Patogu prieiti prie augalų, lengva pasiekti – nereikia lenktis žemai
  • Multifunkcinė pakelta lysvė – tinka įvairiems sodo, daržo darbams
  • Įpakavimo matmenys: 114,8 x 33 x 9,3 cm
  • Svoris: 5,7 kg
  • Brūkšninis kodas: 7290112633514
PATARIMAI
Pakelta lysvė ypač naudinga ten, kur nederlinga žemė. Lysvė pripildoma vertingo dirvožemio, komposto ar specialiai paruošto žemių mišinio, todėl sulaukiama gausesnio derliaus. Pakeltose lysvėse pavasarį žemė greičiau sušyla, todėl daržoves galima sodinti anksčiau nei įprastose lysvėse. Pakeltose lysvėse greičiau išdžiūsta substratas, todėl patartina paviršių mulčiuoti vytinta žole ar kitu mulču. Prieš sodinant galima iškloti agrotekstiline medžiaga, padaryti skyles augalams ir sodinti – nebus piktžolių. Ruošiant lysves, prieš supilant gruntą, patariama dugną iškloti kartono lapais, kad piktžolės negalėtų prasiskverbti šaknimis į lysvę,  todėl mažiau laiko reikės ravėjimui. Kas 3–4 metai rekomenduojama perkloti dugną kartonu ir pripilti naujo grunto. Jei pakelta lysvė daroma ant žolyno, rekomenduojama apačioje pakloti plastikinį ar metalinį tinklą, kad saugoti augalus nuo kurmių. Drėgmė lysvėje ilgiau išlieka, jei jos vidus išklojamas stora polietileno plėvele, tačiau reikia nepamiršti padaryti skylių, per kurias būtų pašalinamas vandens perteklius. Prieš pradedant sėti ar sodinti daržoves, rekomenduojama gerai palaistyti. Daržoves patariama sodinti ar sėti taip, kad augalai vienas kito negožtų. Tarplysvius galima mulčiuoti skalda arba smulkinta medžio žieve, iškloti žolės – vejos koriais, šaligatvio plytelėmis, įrėminti plastikiniais bortais, prieš tai išklojus geotekstile. Takai tarp lysvių turi būti ne siauresni kaip 30–40 cm, kad būtų patogu vaikščioti. Vejoje įrengtų lysvių tarpai turi būti tokie, kad laisvai galima būtų įvažiuoti su žoliapjove (apie 60 cm, pagal žoliapjovės plotį).
DĖMESIO !
Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai