Prekės kodas: I5AP02IJ3161
(0)
92.46€
 / vnt.
Yra sandėlyje (3)
Nuo 4 iki 5 darbo dienų, Kaina: 2.99€
Prekės informacija

Aprašymas

 Pažvelkite į tai ir žinote - šis mažas ir galingas skaitmeninis vaizdo grotuvas yra kaip niekas kitas. Tikėtina, kad NAVITEL R1050 sužavės jus futuristiniu dizainu, tad pasinerkime į slaptų talentų aptarimą.
„NAVITEL R1050“ sudaro 3M lipnus laikiklis, tvirtai pritvirtinamas prie jūsų automobilio priekinio stiklo, ir kamera, sujungta su laikikliu magnetiniu laikikliu. Tai leidžia lengvai pasukti kamerą 360 ° kampu. Naudodamiesi „NAVITEL R1050“ galite įrašyti kritinius įvykius, vykstančius priešais jus arba jūsų automobilio viduje, užfiksuoti keleivio sėdynę ir vairuotojo šonines duris. Naudokite jį, kad apsisaugotumėte nuo nesąžiningumo ar korupcijos.
Prietaiso pagalba vartotojas ne tik įrašys aukštos kokybės vaizdo įrašus, bet ir gaus pranešimus apie eismo kameras pakeliui bei informaciją apie automobilio greitį.
Naujausia programinė įranga leido suderinti 3 prietaisų - prietaisų skydelio kameros, skaitmeninio spidometro ir GPS informatoriaus - funkcionalumą.
GPS informatoriaus funkcija suteikia prieigą prie išsamios kelių kamerų duomenų bazės. Vairuotojas žinos, kur yra eismo kameros, potencialiai pavojingos zonos ir aptarnavimo centrai.
Išmanioji informavimo sistema įjungiama 450 metrų prieš kamerą ar kitus įspėjimus ir pypteli, kai automobilis artėja prie jos. Tikslus atstumas iki objekto rodomas kaip progreso juosta apatinėje ekrano dalyje.
„NAVITEL DVR Center“ programa suteikia galimybę prijungti prietaisų skydelį prie savo išmaniojo telefono, akimirksniu pasidalyti vaizdo įrašais, padarytais „NAVITEL R1050“, ir realiuoju laiku žiūrėti juos mobiliojo įrenginio ekrane. DVR nustatymus galima lengvai reguliuoti tiesiai iš savo mobiliojo telefono per programos sąsają.
„NAVITEL R1050“ yra 1,2 colių ekranas su universaliu kraštinių santykiu 16: 9, jautrus mikrofonas aukštos kokybės garso įrašymui ir GPS antena. Įdiekite „microSD“ kortelę, kad joje būtų iki 64 GB atminties.
 
 
Ekrano dydis: 1,2 "
Ekrano tipas: IPS
Ekrano skiriamoji geba: 240x204
Kameros jutiklis: SONY IMX323
Vaizdo įrašo raiška: 1920х1080 „Full HD“ (30 kadrų per sekundę)
Matymo kampas: 165 °
Objektyvo medžiaga: 4 sluoksnių stiklas
Vaizdo įrašo formatas: MP4
Vaizdo formatas: JPG
Vaizdo įrašo fragmentų ilgis: 1/3/5 min
Kilpos įrašymas: taip
Apsauga nuo perrašymo: taip
Automatinis paleidimas: taip
G jutiklis: taip
GPS antena: taip
„Wi-Fi“ palaikymas: taip
Judesio aptikimas: taip
Parkavimo režimas: taip
Centrinis procesorius: MSTAR 8328
Sąsajos: Mini USB
Kortelės lizdas: „microSD“ iki 64 GB
Fotoaparato pasukimas: 360 °
Montavimas: 3M klijai, magnetas, maitinimas tiekiamas tiesiai į laikiklį
Kalbėtojas: taip
Mikrofonas: taip
Maitinimas: USB 2.0 DC5 V 1.5 А
Baterija: Li-Pol
Baterijos talpa: 180 mAh, 3,7 V
Spalva: juoda
Matmenys: 50х50х87 mm
Svoris: 98 g
Atsiliepimai (0)

Bendras įvertinimas:

(Atsiliepimų: 0)
Parašyti įvertinimą

Atsiliepimai